Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
16. decembris, 2015
Drukāt

Policija pabeigusi izmeklēšanu saistībā ar Liepājā jūlija beigās notikušu slepkavību

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs foro

Valsts policijas darbinieki pabeiguši izmeklēšanu saistībā ar Liepājā jūlija beigās iedzeršanas laikā notikušu slepkavību, aģentūru BNS informēja policija.

Nogalinātais tika atrasts kails zaru kaudzē Liepājā Amatas un Salmu ielas krustojumā. Kriminālprocesa izmeklēšanas laikā, veicot virkni procesuālo darbību, tika noskaidrota bojāgājušā vīrieša personība – 1985.gadā dzimis vīrietis, kurš ar aizdomās turēto personu, 1993. gadā dzimušu vīrieti, bija savstarpēji pazīstams.

Liktenīgajā 30. jūlija naktī, Liepājā, notika iedzeršana, kuras laikā starp abiem vīriešiem radās domstarpības, viens no konflikta iemesliem – tikušas aizskartas jūtas pret ģimeni. Lai slēptu noziedzīgā nodarījuma pēdas, upura seja bija sakropļota, tādēļ sākotnēji bojāgājušo nebija iespējams atpazīt, un pats cietušais – izģērbts. Viņa drēbes pēc notikušā policija atrada nomestas netālu no notikuma vietas.

Likumsargi minēto 1993.gadā dzimušo personu aizturēja šā gada 5.augustā, kādā dzīvesvietā pie paziņām, kur tā tobrīd slēpās. Vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Izmeklēšanā noskaidrota arī aizdomās turētā saistība ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem, kā arī noskaidrots, ka pēc slepkavības pastrādāšanas viņš, visticamāk, nozadzis bojāgājušā vīrieša velosipēdu un mobilo telefonu.

Aizturētais 1993.gadā dzimušais vīrietis iepriekš ir bijis policijas redzeslokā saistībā ar mantiska rakstura noziedzīgu nodarījumu veikšanu. Līdz šim viņš nav bijis sodīts ar brīvības atņemšanu. Kriminālprocesa materiāli ir nosūtīti Liepājas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+