×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
25. jūlijs, 2016
Drukāt

Policija palīdz Pļavniekos šausminošos apstākļos dzīvojošam puisēnam (4)

Foto Rīgas pašvaldības policijaFoto Rīgas pašvaldības policija

Likumsargi sestdien no kāda “midzeņa” Pļavniekos drošā vidē nogādājuši  pirmsskolas vecuma zēnu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

23. jūlijā RPP  darbinieki devās uz izsaukumu Pļavniekos, kur norisinājās ģimenes konflikts. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi sastapa kaimiņieni, kura pastāstīja, ka blakus kaimiņi ilgstoši traucējot apkārtējiem iedzīvotājiem mieru, dzīvoklī atrodas arī mazs bērns.

Kārtības sargi devās uz norādīto dzīvoklī, kur sastaptās personas bija pamatīgi piedzērušās. No blakus istabas iznāca pirmsskolas vecuma zēns, kuram acīs bija asaras. Bērns policijas darbiniecei pastāstīja, ka pieaugušie visu laiku strīdas un kaujas. Uz dzīvokļa grīdas atradās vairākas tukšas plastmasas pudeles, izsmēķi un cigaretes. Savukārt uz galda vairāki iesākti alkoholisko dzērienu iepakojumi un pusizdzertas glāzes. Visā dzīvoklī bija jūtama cigarešu dūmiem raksturīgā smaka. Kamēr tika veiktas visām notikumā iesaistītajām personām datu pārbaude, policijas klātbūtnē personas nekautrējoties turpināja konfliktēt.

Bērna vecākiem veikta alkohola koncentrācijas pārbaude, konstatēts, ka bērna māte ir 2,50 promiļu reibumā, bet tēvs – 2,99 promiļu reibumā. Apsekota dzīvesvieta, konstatēts, ka dzīvoklī nav piemēroti uzturēšanās apstākļi bērnam. Pieņemts lēmums šķirt puisēnu no ģimenes un nogādāt drošā vidē, krīzes centrā.

Četrām personām sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par dzīvesvietas nedeklarēšanu, kas tika konstatēts, personas datu pārbaužu laikā. Par notikušo informēta Bāriņtiesa.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vajag lielākas ‘māmiņu” algas! Un cik tādu nav Latvijā.
    Nav ko bļaut par mazo dzimstību, bet beidzot jāapseko Visi! šādos apstākļos dzīvojošie bērni un jāizolē!

  2. BĻ…!!!!!! Vai tad tiešām neviens nav spējīgs aizdomāties līdz iecirkņa inspektora amata nepieciešamībai!!??
    Tagad ir ļoti ērti izlikties neko nezinām un neredzam!????
    Un nevar būt ,ka kaimiņi iepriekš nav sūdzējušies par trokšņiem ,bļaušanu un c.????

  3. būtībā likums aizliedz smēķēt telpās kurās ir bērns, likums arī aizliedz bērnu emocionāli traumēt jo tā var nodarīt emocionālu traumu bērna aizsardzības nolūkos tas ir izņemams no ģimenes un nododams adopcijai. šados apstākļos augdams tas izaugs par vientuļo vilku un nodarīs kaitējumu sabiedrībai.

  4. no ka tad cilveki degradejas

Draugiem Facebook Twitter Google+