Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
26. maijs, 2016
Drukāt

Policija par bāriņtiesas lēmuma nepildīšanu meklē modes dizaineru

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policija meklē starptautiski atzīto modes dizaineru Ati Artemjevu, kurš ar dēlu devies nezināmā virzienā.

Valsts policija preses paziņojumā vēsta, ka 1979.gadā dzimušajam vīrietim bāriņtiesa ir pārtraukusi aizgādības tiesības pār dēlu, taču vīrietis, ignorējot bāriņtiesas lēmumu, ar bērnu ir devies nezināmā virzienā.

LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka meklētais vīrietis ir modes dizainers Atis Artemjevs. Valsts policijā to aģentūrai LETA ne apstiprināja, ne noliedza.

Meklētais bērns ir piecus gadus vecs, aptuveni 103 centimetrus garš, bija ģērbts zili sarkanā kreklā, gaiši zilās džinsu biksēs un zilos apavos.

Ikvienu, kurš ir redzējis vai kuram ir kāda informācija par attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, policija aicina nekavējoties ziņot pa tālruni 67086000; 67086044; 27892080 vai 110.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+