Latvijā
Kriminālziņas

Policija pārbauda informāciju par auna dzirdīšanu ar alu 16

Ekrānšāviņi no video Facebook

Valsts policija (VP) pārbauda no iedzīvotājiem saņemtu informāciju par sociālajā tīklā “Facebook” izplatītu videomateriālu, kurā nofilmēta mājlopa spārdīšana un dzirdīšana no alus pudeles, aģentūrai LETA apstiprināja VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Videomateriāla sākumā redzams, ka auns bada vīrietim, kurš dzīvniekam savukārt sper pretī ar kāju. No video materiāla noprotams, ka arī pats vīrietis dzīvnieku provocē turpināt badīšanos.

Video materiālā dzirdami smiekli un latviski runājošu apkārtējo personu komentāri. Turpinājumā redzams ka vīrietis dod aunam dzert no plastmasas pudeles putojošu šķidrumu, kas, pēc visa spriežot, varētu būt alus.

Policijai par video ziņojuši sociālo tīklu lietotāji, kuriem tajā redzamā izturēšanās pret dzīvnieku nav šķitusi pieņemama. Kā informēja VP pārstāve, video ir guvis diezgan lielu rezonansi.

Policija pagaidām nevar apstiprināt cilvēku izteiktos pieņēmumus, ka video filmēts Kuldīgā. Tāpat vēl nav noskaidrots, vai cilvēks, kurš ievietojis šo videomateriālu savā profilā, pats ir saistīts ar notikušo, vai arī nopublicējis citur atrastu video.

Policija turpina noskaidrot iesaistītās personas un to, vai video uzņemts nesen vai pirms ilgāka laika, kā arī citu informāciju. Tiek precizēti notikušā apstākļi, lai lemtu, vai ir pamats lietvedības ierosināšanai. Iespējams, šī informācija tiks nodota tālāk Pārtikas un veterinārajam dienestam, pieļāva VP pārstāve.

Video ir dzirdami necenzēti vārdi un lamāšanās.

LA.lv