×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. aprīlis, 2017
Drukāt

Policija pārbauda informāciju par auna dzirdīšanu ar alu (13)

Ekrānšāviņi no video FacebookEkrānšāviņi no video Facebook

Valsts policija (VP) pārbauda no iedzīvotājiem saņemtu informāciju par sociālajā tīklā “Facebook” izplatītu videomateriālu, kurā nofilmēta mājlopa spārdīšana un dzirdīšana no alus pudeles, aģentūrai LETA apstiprināja VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Videomateriāla sākumā redzams, ka auns bada vīrietim, kurš dzīvniekam savukārt sper pretī ar kāju. No video materiāla noprotams, ka arī pats vīrietis dzīvnieku provocē turpināt badīšanos.

Video materiālā dzirdami smiekli un latviski runājošu apkārtējo personu komentāri. Turpinājumā redzams ka vīrietis dod aunam dzert no plastmasas pudeles putojošu šķidrumu, kas, pēc visa spriežot, varētu būt alus.

Policijai par video ziņojuši sociālo tīklu lietotāji, kuriem tajā redzamā izturēšanās pret dzīvnieku nav šķitusi pieņemama. Kā informēja VP pārstāve, video ir guvis diezgan lielu rezonansi.

Policija pagaidām nevar apstiprināt cilvēku izteiktos pieņēmumus, ka video filmēts Kuldīgā. Tāpat vēl nav noskaidrots, vai cilvēks, kurš ievietojis šo videomateriālu savā profilā, pats ir saistīts ar notikušo, vai arī nopublicējis citur atrastu video.

Policija turpina noskaidrot iesaistītās personas un to, vai video uzņemts nesen vai pirms ilgāka laika, kā arī citu informāciju. Tiek precizēti notikušā apstākļi, lai lemtu, vai ir pamats lietvedības ierosināšanai. Iespējams, šī informācija tiks nodota tālāk Pārtikas un veterinārajam dienestam, pieļāva VP pārstāve.

Video ir dzirdami necenzēti vārdi un lamāšanās.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Nav jau pirmais gadījums kad “bez tabu” marionetes ekrāna priekšā izrādās kā “supermeni” un taisnības cīnītāji ar saukli “MĒS JUMS PARĀDĪSIM”. Nevajag pārvērsties par dzelteno presi tikai dēļ viendienīša peļņas. Cepuri nost par tiem sižetiem kur tiešām atklājat nejēdzības un panākat rezultātus, bet šis sižets ar aunu ir galīgi garām.

 2. Latvijas auniem garšo alus. Tāpēc Brisele var bīdīt aunus kā grib.

 3. Bet kā ar tiem japošku vēršiem , kurus katru dienu dzirda ar alu un mugurai masāžu.taisa. Tad jau tā arī ir dzīvnieku nodzirdīšana.

 4. Pats vainīgais ar dažādiem nikiem attaisnojoši komentē tieši tāpat, kā to darīja Facebook(ā). Viens nepatīkams, ļauns un degradējies elements.

 5. Kurš teica ka divlitrenēs slikts alus? Auns izdzēra un prasija vēl, bet večiem bija žēl, tāpēc arī līda badīties. Pamēģini iedzērušam vecim nedot uztankoties, ja šis zina,ka dzeramais nav beidzies!

 6. Hei, kur tie sodītāji ir, nākiet un arestējiet mani, es vaļsirdīgi atzīstos ka gotiņai pēc apsēklošanas, lai veiksmīgi apietos es vardarbīgi pēc sēklotājas ieteikuma salēju rīklē 0,7 litri šņabja. viņa tik dikti pretojās, ka man nācās turēt iekrampējoties degunā un ar otru roku turēt ragus kamēr sieva lēja rīklē šnabi. Sievu arī arestējiet, vislabāk ja mēs tiktu vienā kamerā un vienā cietumā. Rezultātā pēc vairākām neveiksmīgām sēklošanām goča veiksmīgi apsēklojās.

 7. Nekas vairāk kā ziepju burbulis dzeltenajai presei. VP vēl tikai vajag iesaistīt interpolu lai atrastu “šausmīgos” noziedzniekus! Tai pat laikā ar “spirtik va odačka” vairākas desmitgades netiek galā.
  Ja auns jau bij sasniedzis ceturto daļu no sava mūža, tad viņš skaitās pilngadīgs un nekā krimināla tur nav, ja tas vispār bija alus, bet varbūt ka kvass?

 8. Pirms komentējiet, painteresējieties par auna dabu un raksturu!!! Tai video nekā nav, kāju tikai aizlika priekšā, nevis spēra!!! Ja pagrieztu muguru, dabūtu lidojumu. Auns ir spītīgs radījums un darīs savu.

  • PS. Un par to alu,- auns jau sajūt maizes – iesala smaržu. Ne par velti agrāk pēc alus darīšanas laukos drabiņas izbaroja govīm, aitām vai vistām. Arī karpas dīķi to nesmādēja.

 9. Vai drīkst nogalināt aunu un vai drīkst tā gaļu samalt desās? Ja jā, tad kāpēc “aizstāvji” brēc par auna dzirdīšanu ar alu, bet nebrēc par lopu (aunu, cūku, vistu, govju) masvaidu slapkavošanu, lai līķu gaļu varētu tirgot tirgos, rimi, mahimās?
  Ja nemaldos, tad iepriekš auna aizstāvji kladzināja par to, ka cirkā jāaizliedz savvaļas dzīvniekus.

 10. Kas tur tāds? Auns jau tāpēc ir auns! Čalis neko neprovocēja, ja auns ieņēma galvā, tad vienīgais, kas čalim atlika, bēgt! Ja gribēja vēl pagalmā uzturēties, nācās piekukuļot, šajā gadījumā ar alu! Vienīgi, saimnieks varēja aunu savākt un ielikt kūtī, čalim nekādu izredžu. Man laukos ir tas pats, vēl papildus zosu un pīļu tēviņi! Nekas neapstādinās, iet kā tanki!

 11. Cik zemam intelektam jābūt, lai tā ņirgātos par neaizsargātu dzīvnieku. Kauns, ka manai tautai ir tik degradējušies cilvēki. Ceru, ka policija šos necilvēkus atradīs un sodīs.

 12. Pateicos cilvēkam, kurš pieteica šo lietu policijai!!!
  Lai tiem būtu spējas novest lietu līdz galam un sodīt pretekļus. Sekosim līdzi notikumu gaitai.

Draugiem Facebook Twitter Google+