×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. decembris, 2014
Drukāt

Policija pārbauda Jaungada lēcienu ar izpletni no Preses nama (Video) (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Rīgā naktī uz piektdienu no Preses nama ēkas nolecis izpletņlēcējs, policija sākusi pārbaudi, aģentūrai BNS apstiprināja Valsts policijas pārstāve Diāna Lūkina.

Par notikušo, izplatot paziņojumu, plašsaziņas līdzekļus informējuši arī pasākuma dalībnieki. Tajā teikts, ka anonīmie sveiciena autori vēlējušies iepriecināt Latvijas un pasaules iedzīvotājus, sagādājot jautru notikumu ar īpašu Jaunā gada vēlējumu.

“Līdzīgi, kā iepriekšējo gadu sveicieni, arī šis lēciens bija pārsteigums gan garāmgājējiem, gan augstceltnes apsargiem. Kamēr 77 metrus augstā, pamestā padomju celtne pilsētas centrā simbolizē aizgājušos laikus, ainava, kas paveras no tās jumta, atgādina, cik daudz neatkarības gados ir mainījies un sasniegts,” norādīja dalībnieki.

Tāpat paziņojumā medijiem norādīts, ka Jaungada lēcieni no Rīgā labi atpazīstamām ēkām notiek jau trešo gadu. “Jāatzīmē, ka šādi lēcieni pilsētvidē tiek rūpīgi plānoti, lai neviena persona un īpašums tajos neciestu,” pauda pārgalvīgā pasākuma dalībnieki.

Izsūtītajam paziņojumam klāt ir pievienotas vairākas fotogrāfijas, kurās redzams tā dēvētā rokenrola karaļa Elvisa Preslija skatuves kostīmā tērpies izpletņlēcējs. Spriežot pēc paziņojumam pievienotajām bildēm, izpletņlēcēju uz zemes gaidījis arī antīks kabriolets, kā arī pats lekšanas brīdis bijis izgaismots ar prožektoru.

Šis ir bijis jau trešais lēciens ar izpletni no Rīgas augstceltnēm. Iepriekš šāds lēciens noticis no Zemkopības ministrijas un viesnīcas “Radisson Blue Hotel Latvia” ēku jumtiem. Arī iepriekš izpletņlēcējs bija tērpies Elvisa skatuves kostīmā.

Par lēcienu no viesnīcas jumta policija pasākuma dalībniekam piesprieda 71,14 eiro (50 latu) sodu. Administratīvā pārkāpuma protokols noformēts par sīko huligānismu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas laikam nozīmē, ka policijai pa svētkiem nav nekā cita, ar ko nodarboties, ka jātērē resursi šādiem niekiem?

Draugiem Facebook Twitter Google+