×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
18. maijs, 2012
Drukāt

Policijā pieteicies jaunietis, kuru vaino vīrieša piekaušanā ar domkratu

policijas_iecirknis

Valsts policijā pieteicies jaunietis, kuru Cēsīs vaino cita vīrieša smagā piekaušanā ar domkratu aprīļa vidū. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Dace Jukāma aģentūrai BNS apstiprināja, ka Eduards Adaškevičs ieradies policijā un likumsargiem apgalvojis, ka atradies ārzemēs, kur meklējis darbu.

Pēc atgriešanās Latvijā, uzzinot, ka policija viņu meklē, vīrietis ieradies iecirknī.

Tiesa viņam kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu.

Jau ziņots, ka aprīļa vidū policijā saņemta informācija, ka Cēsīs, Rīgas ielā, pie kāda nama izcēlies kautiņš, kurā smagas traumas guvis 28 gadus vecs vīrietis.

Policija, ierodoties notikuma vietā, noskaidroja, ka pie vairākiem jauniešiem apstājusies garāmbraucoša tumši zaļas krāsas automašīna “Volkswagen Bora” ar valsts numurzīmi “HU-1024”. No automašīnas izkāpuši četri jauni vīrieši, kas sākuši konfliktu.

Izcēlies kautiņš, kura laikā atbraucēji izmantojuši beisbola nūju un automašīnas vilkšanai paredzētu trosi. Pēc policijas domām, Adaškevičs no automašīnas bagāžas nodalījuma izņēmis automašīnas domkratu un divas reizes ar to iesitis pa galvu cietušajam vīrietim.

Konfliktā iesaistītās personas iepriekš nav bijušas savstarpēji pazīstamas.

Veicot izmeklēšanu, ir noskaidrotas konfliktā iesaistītās personas, kas sniedza liecības par notikušo, taču policija izsludināja 1988.gadā dzimušo Eduardu Adaškeviču meklēšanā.

Precīzi uzbrukuma iemesli kriminālprocesa izmeklēšanā vēl tiks noskaidroti, taču konflikts, iespējams, izcēlies, jo jaunieši, tostarp cietušais, atradušies uz Rīgas ielas braucamās daļas, tādējādi, pēc uzbrucēju domām, traucējuši pārvietoties viņu automašīnai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+