×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
22. jūlijs, 2013
Drukāt

Policija reģistrējusi informāciju par 85 pārkāpumiem festivāla “Positivus” laikā

LETALETA

Kopumā trīs dienu laikā policijā reģistrēta informācija par 85 pārkāpumiem festivālā “Positivus”, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma.

37 pārkāpumi saistīti ar narkotisko vielu lietošanu, uzglabāšanu un pārvadāšanu, notikuši pieci ceļu satiksmes negadījumi, bet cilvēki nevienā no tiem nav cietuši, pastāstīja Jukāma.

Reģistrēta informācija par sešiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību, tāpat reģistrēta informācija par 16 mantas nozaudēšanas vai zādzību gadījumiem.

Kopumā par dažādiem konstatētajiem pārkāpumiem sākti 17 kriminālprocesi un 30 administratīvās lietvedības. Jukāma arī atklāja, ka policijā reģistrēta informācija par 15 gadījumiem, kad transportlīdzekļa vadītāji sēdušies pie stūres alkohola reibumā.

Kā pastāstīja policijā, lielākā daļa festivāla apmeklētāju prom devušies vakar naktī un pēc plkst.1 naktī transportlīdzekļu plūsma Salacgrīvas pilsētā un apkaimē bijusi ļoti intensīva. Tagad telšu pilsētiņā, ko plānots slēgt šodien plkst.17 palikuši tie, kas atpūtai atvēlējuši vairāk brīvu dienu, pastāstīja Jukāma.

Pie festivāla teritorijas līdz otrdienai dežurēs policijas darbinieki.

LETA jau ziņoja, ka svētdien Salacgrīvā noslēdzies lielākais Baltijas mūzikas festivāls “Positivus”, kas jau septīto gadu pulcēja dažādu valstu mūziķus. Pirmo reizi “Positivus” notika trīs dienu garumā. Festivāls sākās piektdien, tā teritorijā darbojās sešas mūzikas skatuves un “Ādažu čipsu” kinoteātris, kur tika demonstrētas dažādas filmas.

“Positivus” festivālā par kārtību un drošību rūpējās apsardze un Latvijas un Igaunijas policijas darbinieki.

Ceļu satiksmē īpaša uzmanība tiek pievērsta atļautā braukšanas ātruma kontrolei un autovadītāju kontrolei, kas pie stūres sēdušies reibumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+