Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
18. februāris, 2014
Drukāt

Policija Rīgā aiztur viltus policistu; meklē cietušos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) darbinieki pirmdien aizturējuši 1976.gadā dzimušu vīrieti, kurš uzdevies par policistu un apkrāpis 1998. un 1997.gadā dzimušus jauniešus. Viltus policists Rīgā, Ķengaraga rajonā, darbojies kopš janvāra sākuma, portālu “LA.lv” informēja VP.

Aizturētais visos gadījumos darbojies pēc viena scenārija. Uzdodoties par policijas darbinieku, vīrietis uz ielas sastaptiem jauniešiem norādīja, ka zina kādu viņu nosodāmo rīcību, stāstot, ka tūlīt atbrauks policijas mašīna un vedīs uz iecirkni. Viltus policists norādīja, ka iecirknī nedrīkst ierasties ar personiskajām mantām, tādēļ licis jauniešiem atdot visas viņiem piederošās mantas.

Jaunieši krāpniekam atdevuši telefonu, naudas maku, sabiedriskā transporta braukšanas biļetes, kāds arī zelta krustiņu. Vīrietis piekodinājis jauniešus gaidīt, kad pēc viņiem ieradīsies policijas automašīna, bet pats ar iegūtajām mantām devies projām.

Aizturētais vīrietis iepriekš sodīts vairākas reizes. Viltus policists – krāpnieks darbojās Ķengaraga rajonā. Policija turpina lietas izmeklēšanu un sākusi kriminālprocesu par krāpšanu.

Līdz šim policijā reģistrēti trīs apgrāšanas gadījumi. Tomēr VP ir pamatotas aizdomas, ka no krāpnieka darbībām varētu būt cietuši arī citi cilvēki. Policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš cietis no attēlā redzamā vīrieša, zvanot uz tālruņa numuru 67086888 vai 110.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+