Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. janvāris, 2016
Drukāt

Policija Rīgā aizturējusi laupītāju

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs foto.

Valsts policijas (VP) darbinieki Rīgā aizturējuši vīrieti, kurš decembrī uz ielas uzbrucis un aplaupījis citu vīrieti, aģentūra BNS uzzināja VP.

Decembra sākumā VP saņēmusi izsaukumu uz Alfrēda Kalniņa ielu, kur notikusi laupīšana. Noskaidrots, ka vīrietis gājis pa ielu, kur viņam uzbrucis nepazīstams vīrietis, atņēmis aptuveni 400 eiro lielu naudas summu un aizbēdzis no notikuma vietas.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidrojuši iespējamo vainīgo personu un 5.decembrī, aizturējuši 1991.gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais atzinis savu vainu izdarītajā noziegumā. Šobrīd pret viņu uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+