Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
11. jūnijs, 2014
Drukāt

Policija Rīgā meklē bezvēsts pazudušu sirmgalvi (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki meklē bezvēsts pazudušo 1922. gadā dzimušo Ukrainas pilsoni Olgu Rudchenko.

Sievietes dēls pēdējo reizi ar viņu sazinājies 3. jūnijā, taču divas dienas vēlāk sazināties vairs neizdevās. Šajā laika posmā sirmgalve izgājusi no savas dzīvesvietas Rīgā, Jaunciemā un no tā brīža nav sniegusi par sevi nekādas ziņas.

Sirmgalves pazīmes: augums -160 cm, runā krievu valodā. Olgai ir iespējami atmiņas zudumi. Sirmgalve, iespējams, pārvietojas pa Rīgu ar sabiedrisko transportu.

Ikvienu, kam ir kāda informācija par Rudchenko iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz nekavējoties ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem 67075200 vai 110, vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī. Likumsargi jau iepriekš pateicas par palīdzību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Skiet so sievieti ja nemaldos pirms menesa redzeju kuldiga. kura uz virkas ielas prasija kadu adresi kur atrodas uz virkas ielas. vina vairakas dienas staigaja pa virkas ielu

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+