×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. februāris, 2018
Drukāt

Policija sāk pārbaudi par Maligina atraitnes mantu pazušanu (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknī ir sākta resoriskā pārbaude pēc decembrī aizsaulē aizgājušā uzņēmēja Valērija Maligina atraitnes Elīnas Maliginas iesnieguma par mantu pazušanu, aģentūra LETA noskaidroja VP.

Policija neprecizēja kādas ir pazudušās mantas, vien norādīja, ka ir sākta pārbaude.

Žurnāls “Vakara Ziņas” raksta, ka Maligina atraitne policijā vērsusies, jo no abu dzīves vietas pazudušas viņai piederošās rotaslietas vismaz 60 tūkstošu eiro vērtībā, kā arī viņas un Valērija Maligina personīgās mantas. Pēc Maligina nāves piekļuve īpašumam bija tikai Valērija vecākajai meitai Irinai Maliginai, kuru tiesa iecēla par mantojuma aizgādni.

Atbilstoši likumam, mantojuma lietā ieinteresētās personas var pieprasīt mantojuma aizgādnību, lai nodrošinātu tā pārvaldību un vērtības saglabāšanu līdz brīdim, kad mantojums nonāk īpašumā mantiniekiem

Jau vēstīts, ka Maligina nolēmusi izprasīt sev neatņemamo mantojuma daļu.

Viņas advokāts Mārtiņš Knipšis iepriekš aģentūrai LETA sacīja, ka janvārī nolasītajā AS “Olainfarm” vadītāja testamentā bija minētas uzņēmēja trīs meitas, no kurām divas ir pilngadīgas, bet uzņēmēja atraitne tajā netika minēta. Viņš uzsvēra, ka nolasītais testaments tika izveidots laikā, kad Maliginu pāris vēl nebija precējies. Tomēr, ņemot vērā, ka abus vienoja laulības saites, Maliginai kā aizgājēja sievai atbilstoši likumam ir tiesības pretendēt uz sev neatņemamo mantojuma daļu, uzsvēra Knipšis.

Pēc viņa teiktā, neatņemamo mantojuma daļu Maligina var pieprasīt pašlaik, tomēr mantojuma sadales process var sākties tikai pēc tam, kad būs beidzies kreditoru, testamenta apstrīdētāju vai citu, kam ir mantojuma tiesības, pieteikšanās termiņš, kas noteikts līdz šā gada 13.aprīlim.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Neizdevusies aktrise un māksliniece parāda sevi citā lomā – plēsīga , bez goda un kauna, sākot cīņu par naudu un mantu, ko nekad nav pelnījusi.

  2. Lai Elīna nestāsta pasakas, nebija viņai tāda alga teātrī, lai nopelnītu rotaslietām, kuras maksā 60 000 euro. Tas, ka dzīvesbiedrs viņai tādas nopirka un iedeva panēsāt vēl nenozīmē, ka tās ir viņas rotas lietas.

  3. Ir taada lieta,kaa psihofizika…vai kjermenjvaloda,kura nemelo:nu nav ne miileejusi ne miil shii noplukusii ,,dvornjazhka,, aktrisiite,pindzelmaniite sho valeriju maliginu un meitas pareizi dara,ka nelaizh klaat sho diivaini svesho vinju dzimtai buutni-pie teeva lieetaam!lai iet atpakalj uz teaaatriiti,kur tika panjemta un otinju pameegjina sev sapindzeleet to naudinju…auksts,apreekjina skatiens un neizdevushaas kurtizaanes piegaajiens shai eliinai…manta-vinjas stihja…

Draugiem Facebook Twitter Google+