×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2015
Drukāt

Policija sākusi kriminālprocesu par ugunsgrēku Juglas vidusskolā

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta automašīnas pie Juglas vidusskolas ēkas, kuras bēniņos izcēlies ugunsgrēks.

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par vakar izcēlušos ugunsgrēku Rīgā, Juglas vidusskolā un sākumskolā, aģentūrai LETA teica Valsts policijas preses pārstāve Ance Rozīte.

Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret īpašumu.

Jau ziņots, ka vakar bija izcēlies ugunsgrēks Juglas vidusskolā un sākumskolā. Liesmas izplatījās 400 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks izcēlās pirms plkst.16 un tika likvidēts īsi pirms plkst.19.

No skolas ēkas tika evakuēti aptuveni 155 cilvēki. Bērni tika evakuēti uz blakus esošo stadionu, tāpat, ņemot vērā spēcīgo sadūmojumu, tika evakuēti cilvēki no blakus esošā veikala.

Mediķu palīdzība bija nepieciešama vienam bērnam – 11 gadus vecam zēnam, kurš saelpojies dūmus. Zēnam palīdzība sniegta uz vietas, un viņš nodots vecāku gādībā.

Ziņots arī, ka pēc vakardienas ugunsgrēka Rīgas Juglas vidusskolā un pamatskolā šodien uz izmeklēšanas laiku atstādināta pašvaldības kapitālsabiedrības “Rīgas serviss” valde. Šī uzņēmuma darbinieki remontēja skolas jumtu brīdī, kad izcēlās ugunsgrēks, tādēļ pie tā izcelšanās varētu būt vainojami remontdarbu veicēji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+