Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
1. oktobris, 2015
Drukāt

Policija sākusi kriminālprocesu par ugunsgrēku Juglas vidusskolā

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta automašīnas pie Juglas vidusskolas ēkas, kuras bēniņos izcēlies ugunsgrēks.

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par vakar izcēlušos ugunsgrēku Rīgā, Juglas vidusskolā un sākumskolā, aģentūrai LETA teica Valsts policijas preses pārstāve Ance Rozīte.

Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret īpašumu.

Jau ziņots, ka vakar bija izcēlies ugunsgrēks Juglas vidusskolā un sākumskolā. Liesmas izplatījās 400 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks izcēlās pirms plkst.16 un tika likvidēts īsi pirms plkst.19.

No skolas ēkas tika evakuēti aptuveni 155 cilvēki. Bērni tika evakuēti uz blakus esošo stadionu, tāpat, ņemot vērā spēcīgo sadūmojumu, tika evakuēti cilvēki no blakus esošā veikala.

Mediķu palīdzība bija nepieciešama vienam bērnam – 11 gadus vecam zēnam, kurš saelpojies dūmus. Zēnam palīdzība sniegta uz vietas, un viņš nodots vecāku gādībā.

Ziņots arī, ka pēc vakardienas ugunsgrēka Rīgas Juglas vidusskolā un pamatskolā šodien uz izmeklēšanas laiku atstādināta pašvaldības kapitālsabiedrības “Rīgas serviss” valde. Šī uzņēmuma darbinieki remontēja skolas jumtu brīdī, kad izcēlās ugunsgrēks, tādēļ pie tā izcelšanās varētu būt vainojami remontdarbu veicēji.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (61)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+