Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
11. marts, 2015
Drukāt

Policija saņem daudz ziņojumu par skolasbiedru piekautiem vienaudžiem

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts policija priekšnieks Ints Ķuzis (no kreisās) un tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš prezentē pētījuma "Attieksme pret Valsts policiju" rezultātus.

Valsts policija pēdējā laikā saņem daudz ziņojumu par gadījumiem, kad medicīnas iestādēs nogādāti skolēni, kas cietuši no vienaudžu vardarbības, šodien žurnālistiem atzina Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Pētījumu centra SKDS veiktā aptauja liecina, ka 28% respondentu, kuri cietuši nodarījumos, pēc tam nav vērsušies Valsts policijā. Ķuzim gan bija grūti spriest, kas tie ir par nodarījumiem, taču viņš norādīja, ka latentums redzams arī vardarbīgos noziegumos.

Nesen tika pieņemts regulējums, kas dod policijai iespēju pret varmāku noteikt aizliegumu atgriezties un uzturēties ģimenes mājoklī. Ķuzis atzīmēja, ka šādu regulējumu vajadzēja pieņemt jau pirms vairākiem gadiem.

“Pēdējos gados ir tendence pieaugt slepkavību skaitam, ir tendence pieaugt smagu miesas bojājumu skaitam, un visiem pārsvarā ir sadzīviski motīvi. Mūs uztrauc, kas notiek ģimenēs un skolās. Mēs pēdējā laikā saņemam daudz ziņojumu par to, ka medicīnas iestādēs tiek nogādāti skolēni ar miesas bojājumiem, kurus nodarījuši klasesbiedri,” pastāstīja Ķuzis.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+