Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
10. jūnijs, 2015
Drukāt

Policijā saņemti vairāk nekā 20 iesniegumi saistībā ar “Relaks Tūre” darbībām

Foto- FotoliaFoto- Fotolia

Valsts policijā (VP) saņemti vairāk nekā 20 iesniegumi saistībā ar tūrisma aģentūras “Relaks Tūre” neatmaksāto naudu par atceltajiem ceļojumiem, aģentūrai BNS pastāstīja VP pārstāvis Dairis Anučins.

Viņš pastāstīja, ka VP šobrīd pēc iedzīvotāju sūdzībām sākusi vairākus kriminālprocesus, kurus, izvērtējot apstākļus, vēlāk, iespējams, apvienos vienā procesā.

Procesi sākti pēc Krimināllikuma panta par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) kopš šā gada 13.marta saņēmis 91 sūdzību par tūrisma aģentūras “Relaks Tūre” darbībām. Joprojām tiek vērtēta “Relaks Tures” īstenotā komercprakse, un PTAC pārstāvji aģentūrai BNS neprognozēja, kad varētu būt zināmi izvērtēšanas rezultāti.

Tāpat vēstīts, ka ” Relaks Tūre ” zemā klientu pieprasījuma dēļ spiesta atcelt ceļojumus.

“Relaks Tūre” organizē tūrisma ceļojumus. Uzņēmums specializējas izejošajā tūrismā. Uzņēmums pieder Hardijam Madzulim, Edvīnam Lakstīgalai, Ingum Pelčeram un Evitai Grāvītei. 2013.gadā uzņēmums strādāja ar 1,422 miljonu eiro apgrozījumu un cieta 40,3 tūkstošu eiro zaudējumus.

Tūrisma birojs „Relaks tūre” no cilvēkiem par nenotikušiem ceļojumiem esot iekasējis vairāk nekā 55 000 eiro, rakstīja kasjauns.lv.

Pēc tam, kad tika atcelti ceļojumi, ticis slēgts ceļojumu birojs Ģertrūdes ielā. Ar „Relaks tūres” vadītāju Hardiju Madzuli medijam nav izdevies sazināties.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+