Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
10. jūnijs, 2015
Drukāt

Policijā saņemti vairāk nekā 20 iesniegumi saistībā ar “Relaks Tūre” darbībām

Foto- FotoliaFoto- Fotolia

Valsts policijā (VP) saņemti vairāk nekā 20 iesniegumi saistībā ar tūrisma aģentūras “Relaks Tūre” neatmaksāto naudu par atceltajiem ceļojumiem, aģentūrai BNS pastāstīja VP pārstāvis Dairis Anučins.

Viņš pastāstīja, ka VP šobrīd pēc iedzīvotāju sūdzībām sākusi vairākus kriminālprocesus, kurus, izvērtējot apstākļus, vēlāk, iespējams, apvienos vienā procesā.

Procesi sākti pēc Krimināllikuma panta par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) kopš šā gada 13.marta saņēmis 91 sūdzību par tūrisma aģentūras “Relaks Tūre” darbībām. Joprojām tiek vērtēta “Relaks Tures” īstenotā komercprakse, un PTAC pārstāvji aģentūrai BNS neprognozēja, kad varētu būt zināmi izvērtēšanas rezultāti.

Tāpat vēstīts, ka ” Relaks Tūre ” zemā klientu pieprasījuma dēļ spiesta atcelt ceļojumus.

“Relaks Tūre” organizē tūrisma ceļojumus. Uzņēmums specializējas izejošajā tūrismā. Uzņēmums pieder Hardijam Madzulim, Edvīnam Lakstīgalai, Ingum Pelčeram un Evitai Grāvītei. 2013.gadā uzņēmums strādāja ar 1,422 miljonu eiro apgrozījumu un cieta 40,3 tūkstošu eiro zaudējumus.

Tūrisma birojs „Relaks tūre” no cilvēkiem par nenotikušiem ceļojumiem esot iekasējis vairāk nekā 55 000 eiro, rakstīja kasjauns.lv.

Pēc tam, kad tika atcelti ceļojumi, ticis slēgts ceļojumu birojs Ģertrūdes ielā. Ar „Relaks tūres” vadītāju Hardiju Madzuli medijam nav izdevies sazināties.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+