Latvijā
Kriminālziņas

Policija skaidro mulsinošo skatu ar busiņu un degvielas uzpildi salonā 16

Foto no Facebook

Aculiecinieks fiksējis un sociālajos tīklos izplatījis fotogrāfiju, kurā redzami Rīgas pašvaldības policijas darbinieki degvielas uzpildes stacijā – viņi lej benzīnu automašīnas salonā.

“Šajā gadījumā attēlā redzami RPP Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki, un viņi uzpilda laivas bāku, nevis lej degvielu kanniņā, lai izmantotu privātām vajadzībām,” oficiālu komentāru sniedzis Rīgas pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis.

Arī turpmāk degvielas uzpildes stacijās varot gadīties redzēt šādu ainu, kur policijas 800. numura ekipāža lej degvielu laivas, nevis automašīnas bākā.

T. Sadovskis piebilst, ka Rīgas pašvaldības policijai līgums par degvielas iegādi ir noslēgts ar “Statoil”, taču pašlaik vienīgā degvielas uzpildes stacija, kurā būtu iespējams piebraukt ar laivu un uzpildīt degvielu “pa taisno”, vēl esot slēgta.

Rīgas pašvaldības policijai pašlaik ir 14 laivas un visām laivām dzinēji ir aprīkoti ar skaitītājiem, kuri darbojas līdzīgi kā gāzes vai ūdens skaitītāji – degviela, kas tiek novadīta uz dzinēju, tiek uzskaitīta.

“Līdz ar to tiek izslēgta iespēja ielieto degvielu piesavināties, jo iegādātās degvielas daudzumam jāsakrīt ar iztērētās degvielas daudzumu. Katru gadu pirms sezonas sākuma šie skaitītāji tiek verificēti, arī šogad skaitītājs ir verificēts,” uzsver policijas pārstāvis.

Galerijas nosaukums
LA.lv