×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
17. jūnijs, 2013
Drukāt

Policija šogad aizturējusi sešus suteneru grupējumus; 32 aizdomās turētie

LETA/AFPLETA/AFP

Valsts policija šogad sešu mēnešu laikā aizturējusi sešas organizētas grupas, kas nodarbojās ar sutenerismu, žurnālistus informēja Valsts policijas (VP) Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) priekšnieks Uģis Araks.

Viņš pastāstīja, ka kopumā šobrīd par aizdomās turētajām atzītas 32 personas, no kurām desmit atrodas apcietinājumā. Valsts policijā sākti seši kriminālprocesi. Tāpat organizēto grupu kustamajiem un nekustamajiem īpašumiem uzlikts arests. Kopējā Īpašumu vērtība ir 500 000 latu.

Izmeklēšanā noskaidrojies, ka organizētās grupas uzdarbojās Rīgā un Jūrmalā, savu rūpalu slēpjot aiz masāžas saloniem. Aizturēto vidū ir gan masāžas salonu īpašnieki, gan administrators, gan cilvēki, kas piegādāja meitenes. Kopumā salonos savus pakalpojumus sniegušas aptuveni 100 pilngadīgas sievietes, kuras klientus apmierinājušas labprātīgi, nevis piespiedu veidā.

Klientu vidū bija gan ārzemnieki, gan vietējie iedzīvotāji. Araks skaidroja, ka šāds aizturēto grupējumu daudzums izskaidrojams, ar to, ka policija šogad šim rūpalam pievērsusi pastiprinātu uzmanību un kontroli.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+