Latvijā
Kriminālziņas

Līgo dienā un Jāņu naktī pieķer 10 dzērājšoferus un četrus narkotiku iespaidā2


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – Valsts policija

Līgo dienā un Jāņu naktī policija aizturējusi desmit autovadītājus, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola iespaidā, kā arī četrus šoferus narkotiku reibumā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Pa trim dzērājšoferiem aizturēti Rīgas reģionā un Zemgalē, divi – Kurzemē un pa vienam Vidzemē un Latgalē.

Savukārt narkotiku reibumā trīs autovadītāji pieķerti Zemgalē un viens Vidzemē.

Kopā ceļu satiksmes jomā noformēti 438 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā, 185 par ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu.

Policija turpina masveida pārbaudes uz autoceļiem

Valsts policija (VP) masveida pārbaudes uz autoceļiem rīkos gan Jāņu dienā, gan nākamās nedēļas pirmajā darbadienā, aģentūrai LETA pastāstīja VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Pārbaudes sākās jasu piektdien un turpināsies līdz pirmdienas rītam.

Policija pārbaudēs pievērsīs uzmanību tam, vai transportlīdzekļu vadītāji nav sēdušies pie stūres alkohola reibumā. Tāpat policija uzraudzīs atļautā braukšanas ātruma ievērošanu un pievērsīs uzmanību mazaizsargātajiem satiksmes dalībniekiem.

Policija šajās dienās centīsies būt mobila un atradīsies gan uz valsts nozīmes ceļiem, gan vietējās nozīmes brauktuvēm, apliecināja Krapsis.

Kā liecina policijas pirmssvētku darba rezultāti, aizturēto dzērājšoferu skaits ir palielinājies – piektdienā pirms Līgo svētkiem Latvijā par automašīnas vadīšanu reibumā policija aizturēja 23 autovadītājus, savukārt salīdzinājumā ceturtdien par automašīnas vadīšanu reibumā policija aizturēja deviņus autovadītājus, trešdien tika pieķerti četri šādi braucēji, bet otrdien policija aizturēja astoņus dzērājšoferus.

LA.lv