×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
20. jūnijs, 2016
Drukāt

Policija uz Latvijas ceļiem rīkos vērienīgus reidus un masu pārbaudes (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Ceļu policijas darbinieki no trešdienas, 22.jūnija, rīkos reidus un masu pārbaudes, lai kontrolētu transportlīdzekļu vadītājus.

Kā šodien žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis, svētkos mēdz notikt traģiski notikumi, kas liek atkārtoti aizdomāties par drošību uz ceļiem. Lai šādi negadījumi uz ceļiem nenotiktu, policija rīkos reidus, masveida pārbaudes un kontroles, lai pārbaudītu, vai autovadītāji nav sēdušies pie stūres alkohola vai cietu vielu reibumā.

Reidi notiks līdz 27.jūnijam. Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks piebilda, ka labā laikapstākļu prognoze policiju dara bažīgu.

Krapsis minēja, ka, salīdzinot ar šo pašu periodu pagājušajā gadā, negadījumu statistika ir pasliktinājusies un pagājušajā nedēļā negadījumos tika zaudētas astoņas cilvēku dzīvības. Viņš aicināja sabiedrību būt atbildīgai šajos svētkos un domāt par savu, kā arī līdzcilvēku drošību.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Andrejs Vasiļevskis informēja par pasākumiem, kas jāievēro, lai svētki tiktu aizvadīti droši. Viņš norādīja, ka vecākiem ir nepieciešams arī īpaši uzraudzīt bērnus ūdenstilpju tuvumā, kā arī kopumā peldoties cilvēkiem vajadzētu rēķināties ar saviem spēkiem.

Vasiļevskis izteicās, ka Līgo svētkos parasti tiek saņemts gana daudz izsaukumu par iespējamiem ugunsgrēkiem. Viņš norādīja, ka, manot dūmus, drošāk ir izsaukt ugunsdzēsējus.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. tas visas ir tirakas pasakas lidis tikai rigas tuvuma talak viniem rokas par isam un rausta misli

  2. Jā, tikko jau satiku Tukuma novadā vienu reida mašīnu, kuru policija bija novietojusi, daļēji uz braukšanas joslas, vietā, kur baltā nepārtrauktā līnija liedz stāvēt, bet pretējā braukšanas joslā, tieši iepretim policijas mašīnai, tika apstādināta kāda automašīna un pārbaudīts autovadītājs. Manuprāt, tāda situācija uz brauktuves, kur katrā virzienā ir tikai viena josla un stāvēt nedrīkst, rada negadījuma draudus citiem satiksmes dalībniekiem.

  3. Kāda jēga no tiem reidiem, masveida pārbaudēm un kontroles, ja policistu neredz ne laukos, ne uz mazāk nozīmīgiem ceļiem, kur pārsvarā notiek traģiski ceļi satiksmes negadījumi.
    Esam jau pieraduši pie policijas izrādīšanas (pokazuhas). Bēdīgi, bet fakts.

Draugiem Facebook Twitter Google+