Pasaulē
Baltija

Policija uzskata, ka nolaupītā meitene ir dzīva 16

Foto Facebook/Lietuvas policija

Lietuvas policija uzskata, ka šā gada 5. martā ceļā uz Viļņu bezvēsts pazudusī 26 gadus vecā Ieva Strazdauskaite, ir dzīva, vēsta Lietuvas plašsaziņas līdzekļi.

Jau vairākas dienas turpinās intensīvi pazudušās meitenes meklēšanas darbi, kuros iesaistīti lieli policijas spēki. Šobrīd meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu, neskatoties uz to, ka ar kinologiem un helikopteru ir pārbaudīta plaša teritorija.

“Kamēr nav citu liecību mēs turamies pie versijas, ka meitene ir dzīva. Un mēs viņu atradīsim”, šodien preses konferencē uzsvēra Lietuvas policijas ģenerālkomisārs Lins Pernavs.

Policija noliegusi Lietuvas plašsaziņas līdzekļos pausto informāciju, ka meitene pati inscenējusi savu pazušanu un tagad slēpjas.

Vienlaikus policijas amatpersonas atklāja, ka mežā atrastā automašīna “Audi A7”, ar kuru liktenīgajā dienā pārvietojās Ieva, cietusi avārijā.

Publiski izskanējusi informācija, ka, iespējams, meitene automašīnā vedusi kaut ko vērtīgu un nolaupīšana saistīta ar šo kravu. Policija nenoliedz, ka bijušas dažas lietas, taču atteicās sīkāk komentēt šīs ziņas.

Jau vēstīts, ka šā gada 5. martā ceļā uz Viļņu bezvēsts pazudusi 26 gadus vecā Ieva Strazdauskaite, kura šobrīd izsludināta starptautiskā meklēšanā. Tiek pieļauts, ka meitene ir nolaupīta.

Sieviete plkst. 16. 30 izbrauca no Plunges, lai dotos uz Viļņu. Pēc Kauņas sakari ar viņu pazuduši. Meitenes telefons ir izslēgts. Pēdējais ap plkst. 18.40 ar pazudušo sazinājies viņas draugs .

Par meitas pazušanu vecāki ziņoja plkst.21.00. Policija nekavējoties izvērsa intensīvu pazudušās meitenes meklēšanu, taču pagaidām tā nav vainagojusies panākumiem.

Nākamajā dienā viņas automašīna “Audi A7” atrasta mežā, taču jaunās sievietes iekšā nav bijis. Policija izvirzījusi versiju, ka sieviete ir nolaupīta.

Meitenes vecāki vērsušies pie sabiedrības ar lūgumu palīdzēt atrast pazudušo meitu, solot 10 000 eiro lielu atlīdzību.

Sievietes pazīmes: augums 170 cm, gariem, gaišiem matiem. Bija ģērbusies pelēkā sporta kostīmā un melnā, īsā virsjakā.

LA.lv