×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
14. oktobris, 2014
Drukāt

Policijai alkohola un narkotisko vielu pārbaudēm piešķir papildu 157 000 eiro

Ilustratīvs attēls. Foto - ShutterstockIlustratīvs attēls. Foto - Shutterstock

Valdība šodien no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem Valsts policijai piešķīra papildu 157 444 eiro, lai nodrošinātu alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaužu apmaksu VSIA “Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrs”.

Kā norādījusi Iekšlietu ministrija, likumprojekta “Par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2014.-2016.gadam” sagatavošanā Valsts policijai papildu finansējums pakalpojumu samaksai “Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centram” netika piešķirts.

Ņemot vērā šim mērķim plānotā finansējuma apmēru un faktisko izdevumu apmēru šī gada astoņos mēnešos, Valsts policijai nepieciešams papildu finansējums, lai nodrošinātu pakalpojuma apmaksu atbilstoši maksas pakalpojuma cenrāža izmaiņām. Piešķirtie līdzekļi tiks izlietoti, lai segtu Valsts policijas izdevumus par alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudēm.

Iekšlietu ministrija norāda, ka līdz ar līdzekļu piešķiršanu problēma tiks pilnībā atrisināta.

Valsts policijai šogad tika piešķirts 583 861 eiro, lai segtu izdevumus par alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudēm. Tostarp 461 742 eiro bijusi dotācija no vispārējiem ieņēmumiem, bet 122 119 eiro bijuši pašu ieņēmumi, proti, ieņēmumi no personām, kurām konstatēta alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu ietekme.

Gada pirmajos astoņos mēnešos izdevumi par pārbaudēm bijuši 494 203 eiro, bet ieņēmumi no personām, kurām konstatēta alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu ietekme, – 81 412 eiro.

Ministrija norāda, ka papildu izdevumi rodas saistībā ar kopējo ekspertīžu skaita un izmaksu pieaugumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+