×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Policijai prāvs ķēriens: Salacgrīvā uziet 200 kilogramus marihuānas

Valsts policijaValsts policija

Policisti septembrī vairākās tiesas sankcionētās kratīšanās dažādās adresēs Salacgrīvas lauku teritorijā atradusi un izņēmusi 176 kilogramus nežāvētas un apmēram 20 kilogramus jau novāktas un daļēji izžāvētas aizliegtas narkotiskās vielas – marihuānas, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijas (VP) Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē.

 

Izmeklēšanas laikā vienā no uzsāktajiem kriminālprocesiem aizturēti divi 1983. un 1974.gadā dzimuši Salacgrīvas iedzīvotāji, no kuriem viens 15.septembrī izsludināts meklēšanā. Sabiedrība aktīvi iesaistījusies un sniegusi policijai noderīgu informāciju par personas atrašanās vietu. Pēc aizturēšanas abiem vīriešiem tiesa piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

Kriminālprocesā, kas par narkotisko vielu neatļautu audzēšanu, lietošanu un pārvadāšanu uzsākts septembra vidū, aizturēti divi 1984. un 1983.gadā dzimuši Salacgrīvas lauku teritorijas iedzīvotāji. Šajā gadījumā marihuāna, kuras kopējais svars ir vairāk nekā 20 kilogrami, bija jau novākta un daļēji izžāvēta.

Izmeklēšana uzsāktajā kriminālprocesā turpinās. Policija turpina saņemt nozīmēto ekspertīžu rezultātus un tiek precizēti arī izņemtās marihuānas apmēri.

Krimināllikumā par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādi, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, paredzēta atbildība – brīvības atņemšana uz laiku no 3 līdz 10 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Policija pateicas visiem iedzīvotājiem, kuri sadarbojās un sniedza izmeklēšanā noderīgu informāciju, tādējādi sasniedzot rezultātu – iznīcinātas divas no šogad atklātajām lielākajām marihuānas audzētavām Vidzemē un novērsta tās iespējamā nonākšana apritē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+