Latvijā
Rīga

Policijas darbiniece, iespējams, vilto caurlaidi un nekaunīgi novieto auto neatļautā vietā3

Kadrs no video

Rīgā, Gogoļa ielā, atrodas Valsts policijas iecirknis. Likumsargiem ļauts savus transportlīdzekļus novietot rezervētā vietā uz ielas, taču, kā norāda iedzīvotājs, policisti bieži vien okupē arī iedzīvotājiem paredzēto iekšpagalmu, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Pie iebraukšanas pagalmā uzstādīta ceļazīme, kas norāda, ka tajā stāvēt drīkst tikai ar Gogoļa 7 un Timoteja 1 atļaujām. Iedzīvotāju iemūžinātajos attēlos redzams, ka pagalmā regulāri tiek novietotas arī Valsts policijas trafarētās automašīnas, kurām uz priekšējā paneļa nav redzamas nepieciešamās atļaujas.

”Bez Tabu” filmēšanas komanda pagalmā pamana arī ”Audi” markas automašīnu, par kuru raidījums ziņoja jau 2016. gadā. Toreiz šim spēkratam četrus gadus nebija veikta tehniskā apskate, kaut arī spēkrats piedalījās ceļu satiksmē. TV3 raidījuma rīcībā esošā informācija liecināja, ka ar šo automašīnu pārvietojas Valsts policijas darbiniece. Šoreiz šis spēkrats novietots pagalmā, kur stāvēšanai nepieciešamas īpašas atļaujas.

Uz ”Audi” markas automašīnas priekšējā paneļa atļauja novietota tā, lai nevarētu redzēt tās numuru, kā arī marķējošo uzlīmi. Redzams, ka zīmoga krāsa jeb, pareizāk sakot, zaļās krāsas iztrūkums liek raisīt aizdomas par to, vai atļauja ir oriģināla. Salīdzinot ar atļaujām, kas redzamas citās automašīnās, rodas pamatīgas aizdomas par atļaujas viltošanu.

Raidījuma ”Bez Tabu” filmēšanas komanda turpat pie iecirkņa sastop policijas darbinieci, kura, visticamāk, pagalmā novietoja ”Audi” markas automašīnu, kurai, iespējams, izmantota viltotā atļauja. Policijas darbiniece, paātrinot tempu, dodas garām iecirkņa durvīm un neatbild uz žurnālista jautājumiem.

Valsts policijas Rīgas Latgales iecirkņa Kārtības policijas priekšnieks Egils Ezils apstiprina, ka ar minēto automašīnu pārvietojas policijas darbiniece, taču sīkāku informāciju nesniedz, jo vēl nav paspējis saņemt darbinieces paskaidrojumus.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv