×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. oktobris, 2014
Drukāt

Policijas galvenā versija: divu bērnu nāvē Baložos vainojama māte (3)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Izmeklējot divu bērnu nāvi Baložos, policijas galvenā versija saistīta ar viņu māti, pirmdien žurnālistiem preses brīfingā sacīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

Policija par traģēdiju atklāj vien to, ka ir apcietināta bērnu māte un noteiktas ekspertīzes.

Sozinovs teica, ka piektdienas vakarā tika atrastas pusotru un trīs gadus vecu bērnu mirstīgās atliekas. Policija ieradās, kad Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi centās bērnus reanimēt, bet tas nav izdevies.

“Bija pamats aizturēt bērnu māti. Svētdien tiesai lūdzām viņu apcietināt, un lūgums tika apmierināts,” pavēstīja Sozinovs. Viņš nekomentēja, vai apcietinātā sieviete sadarbojas ar izmeklētājiem.

Policija pasūtījusi dažādas ekspertīzes un pārbaudes, tostarp sievietei noteikta psihiatriskā ekspertīze.

Apcietinātā sieviete dzimusi 1987.gadā un iepriekš nav nonākusi policijas redzeslokā. Cik raiti varētu noritēt izmeklēšana, Sozinovs atteicās prognozēt.

Liecības policijā jau sniedzis bērna tēvs. “Viņa dzīvoja savādu dzīvi. Varu pateikt to, ko pateicu,” policijas pārstāvis atteicās minēt sīkākas detaļas.

Kriminālprocess ierosināts pēc 118.panta 2.daļas jeb par slepkavību vainu sevišķi pastiprinošos apstākļos. Par šādu noziegumu draud mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana no 15 līdz 20 gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pie visa vainojama ģimenes sociālais stāvoklis,tādas ģimenes diemžēl Latvijā ir daudz. Vienām ģimenēm apmierina maznodrošināto statuss,citām neapmierina.

    • Apmierināt maznodrošināta statusu nevar, bet piešķirt, aizpildot ienākumu deklarāciju un pamatojot savu atbilstību maznodrošinātā statusam.Praksē tā arī notiek.

      • Apmierināt jau nevar,bet tas ir domāts,ka ir ģimenes kurām pietiek ar maznodrošināto statusu un vairāk ne pēc kā netiecās,bet ir ģimenes,kurām tas ir apkaunojoši. Latvijā 40% ir nabadzīgie,tas ir tikai pēc oficiālās statistiskas, noteikti ir daudz vairāk.

Draugiem Facebook Twitter Google+