Latvijā
Sabiedrība

Policijas kadetu dejai Ķekavas pansionātā jau 465 tūkstoši skatījumu0

Ekrānuzņēmums no video

Valsts policijas koledžas kadetu izpildītajai dejai Ķekavas pansionātā, lai iepriecinātu tur mītošos seniorus, sociālajā tīklā “Facebook” skatījumu skaits dažu dienu laikā, kopš video parādīšanās, jau tuvojas pusmiljonam.

Topošie policisti, kā arī jaunie ugunsdzēsēji no Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas apmeklēja sociālo aprūpes namu 12. decembrī.

Skaties FOTO no sirsnīgā pasākuma pansionātā

Kā portālam “la.lv” pastāsta pasākuma brīvprātīgā atbalstītāja Kristīne Eglīte, iecere bija iepriecināt aprūpes centrā dzīvojošos ar dziesmām un dejām un parādīt policiju no cita skata punkta.

“Zinājām, ka kolēģi māk dejot, tādējādi, izmantojot šo iespēju, domājām, ka dejas un dziesmas radīs citu noskaņu,” viņa stāsta.

Koledžas pārstāvji sirsnīgi pavadījuši laiku kopā, parunājuši ar ikvienu, arī ar tiem senioriem, kuru veselība nav tik stipra, lai spētu iziet no istabiņas. Kopīgi tika dziedātas dziesmas ģitāras un vijoles pavadībā, parunāts par dzīvi un uzklausīti senioru jaunību dienu stāsti. Vislielāko sajūsmu senioros izraisīja Valsts policijas koledžas kadetu nodejotā deja “Es izjāju Prūšu zemi”.

Koledžā reakcija uz notiekošo esot pozitīva, bet, vai varētu teikt, ka viņi kļuvuši populāri? Diez vai, – vērtē koledžā. Pasākuma rīkotāji vēlējušies ar to ikvienu aicināt mainīt savu ikdienas darba rutīnu un paskatīties uz lietām nedaudz citādi.

“Es izjāju prūšu zemi” tika dejota vasarā aizvadītajos simtgades Dziesmu un deju svētkos koncertā “Vēl simts gadu dejai”.

Skaties Ginta un Raimonda deju.

LA.lv