Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. maijs, 2014
Drukāt

Policijas Latgalē meklētā sirmgalve atradusies

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvalde (LRP) pārtrauc meklēt iepriekš bezvēsts pazudušo 1930.gadā dzimušo Veru Astakhovu, jo sirmgalve sveika un vesela atgriezusies mājās, informē VP LRP pārstāve Inese Fjodorova.

Jau vēstīts, ka VP LRP trešdien lūdza sabiedrības palīdzību sirmgalves meklēšanā. Sieviete otrdien, 13.maijā, ap plkst.15:30 bija izgājusi no savām mājām Liepu ielā, Zilupē un vairs nebija manīta.

Fjodorova klāsta, ka VP LRP Ludzas iecirkņa amatpersonas sadarbībā Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes amatpersonām veica vērienīgus pasākumus Astakhovas meklēšanā. Tāpat meklēšanā iesaistītas Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes amatpersonas un dienesta helikopters.

Ceturtdien no rīta Astakhovas radinieki policijai ziņojuši, ka sirmgalve ir atgriezusies mājās. No Astakhovas vārdiem noprotams, ka viņa nakti pavadījusi kādā pamestā mājā netālu no dzīvesvietas.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+