Sports
Hokejs

Policijas priekšnieks Velšs bauda hokeju un vāciešu viesmīlību Ķelnē 0

foto: Ilmārs Stūriška

Valsts Policijas Galvenās Kārtības policijas priekšnieks Artis Velšs Ķelnē bauda pasaules hokeja čempionātu un vāciešu viesmīlību.

“Spēle kā jau gaidāms – viss skaidrs, Latvija taupa spēkus mačam pret Vāciju, kas droši vien ir pareiza stratēģija. Otrais gols, manuprāt, nebija jāskaita, jo vārti bija izgrūsti, bet nu – kā ir, tā ir. Esmu te uz trim spēlēm – pret ASV, Krieviju un Vāciju. Pret amerikāņiem man ļoti patika, bijām vadībā, malači puiši, bet žēl, ka nepietika spēka un individuālās meistarības,” pirmdien sarunā ar “LA” iespaidos dalījās Artis Velšs. Latvijas izlase zaudēja Krievijai ar 0:5, bet otrdien izšķirošajā spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā tiksies ar Vācijas hokejistiem.

“Ķelne ir forša pilsēta, biju te uz pasaules čempionātu 2001. gadā. Vācija ir viesmīlīga zeme, ļoti patīk,” piebilda Velšs. “Esmu hokeja līdzjutējs ar stāžu, pirmais čempionāts bija 2000. gadā, kopš tā laika tikai pāris turnīri ir izlaisti. No Sanktpēterburgas arī palikuši visspilgtākie iespaidi – pēc uzvaras pār Krieviju skanēja Latvijas himna un bira asaras, tas paliks atmiņā uz visu mūžu. Gribētos arī šodien piedzīvot kaut ko līdzīgu, bet izšķirošais mačs mums būs pret Vāciju. Grūta cīņa, pret mājiniekiem, bet spēles stils mūsējiem ir mainījies, spēlējam agresīvāk un gan jau izturēs spiedienu. Kāpēc man nav izlases krekla? Es tā labāk jūtos. Uz ceturtdaļfinālu Parīzē nedošos jebkurā gadījumā – jābūt atpakaļ darbā.”

Saistītie raksti
LA.lv