×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
16. februāris, 2016
Drukāt

Policijas uzmanību piesaista aizdomīgs BMW šoferis (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Pagājušajā sestdienā, 13.februārī, ap pulksten 18:00 Rīgā, Lubānas ielā, Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki pamanīja BMW markas automašīnu, kas veica aizdomīgus manevrus. Tas likumsargiem radīja aizdomas, ka autovadītājs, atrodas reibuma stāvoklī, tādēļ transportlīdzeklis tika apturēts un uz notikuma vietu izsaukta ceļu policijas ekipāža, informēja policijā.

Apturot un pārbaudot automašīnu, viens no policistiem pamanīja, ka automašīnas vadītājs kaut ko nomet uz automašīnas grīdas.Pārbaudot nomesto vīstokli, likumsargi atklāja, ka tajā, iespējams, atrodas narkotiskās vielas. Kā vēlāk ekspertīzē noskaidrots, vīstoklī atradās aptuveni divi grami marihuānas.

Tāpat likumsargi nolēma autovadītāju nogādāt ekspertīzes veikšanai, kur apstiprinājās, ka vadītājs spēkratu vadījis narkotisko vielu reibumā. 1992. gadā dzimušais šoferis tika aizturēts un nogādāts Rīgas Latgales policijas iecirknī.

1992. gadā dzimušajam vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties narkotisko, psihotropo vai citu apreibinošo vielu ietekmē. Par šādu pārkāpumu vadītājam piemēro administratīvo arestu no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, uzliek naudas sodu no tūkstoš divsimt līdz tūkstoš četrsimt eiro un atņem transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz četriem gadiem.

Saistībā ar atrastajām narkotiskajām vielām policijā sākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un pārvadāšanu. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods un probācijas uzraudzība un laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Redz ka, divi grami zales un vari atlikusho dzivi pavadit pa cietumiem. Latvenergo nozog miljonus un visi tiek sveika cauri.

Draugiem Facebook Twitter Google+