Latvijā
Kriminālziņas

Policistei aizrādīs par Krievijas karodziņu automašīnā 19

Foto – LETA

Valsts policija (VP) dienesta pārbaudē piemērojusi aizrādījumu Ziemeļu iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas vecākajai inspektorei par privātās automašīnas izrotāšanu ar Krievijas karodziņu, aģentūrai LETA pastāstīja VP preses pārstāve Samanta Čapkovska.

Martā sociālajos tīklos parādījās fotogrāfija ar privātu automašīnu, kuras logā redzama Iekšlietu ministrijas (IeM) atļauja un Krievijas karoga lentīte.

Policijā iepriekš skaidroja, ka IeM izsniegtās atļaujas atbilstoši iekšējiem normatīviem aktiem drīkst izvietot automašīnā redzamā vietā, tikai situācijās, kad automašīna tiek novietota darba vajadzībām pie IeM iestāžu ēkām. Tāpat policija vērtēja, vai svešas valsts simbolikas atrašanās policijas amatpersonas vadītās automašīnas logā atbilst ētikas prasībām, kas izvirzītas policijas amatpersonām.

Saistībā ar notikušo, amatpersonai ir piemērota piezīme par to, ka automašīna tika novietota pie mājas, kā arī aizrādījums par to, ka transportlīdzeklis bija aprīkots ar Krievijas karodziņu. Konkrētajai amatpersonai ir noņemta arī Iekšlietu ministrijas atļauja.

LA.lv