×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
24. aprīlis, 2017
Drukāt

Policistei aizrādīs par Krievijas karodziņu automašīnā (19)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policija (VP) dienesta pārbaudē piemērojusi aizrādījumu Ziemeļu iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas vecākajai inspektorei par privātās automašīnas izrotāšanu ar Krievijas karodziņu, aģentūrai LETA pastāstīja VP preses pārstāve Samanta Čapkovska.

Martā sociālajos tīklos parādījās fotogrāfija ar privātu automašīnu, kuras logā redzama Iekšlietu ministrijas (IeM) atļauja un Krievijas karoga lentīte.

Policijā iepriekš skaidroja, ka IeM izsniegtās atļaujas atbilstoši iekšējiem normatīviem aktiem drīkst izvietot automašīnā redzamā vietā, tikai situācijās, kad automašīna tiek novietota darba vajadzībām pie IeM iestāžu ēkām. Tāpat policija vērtēja, vai svešas valsts simbolikas atrašanās policijas amatpersonas vadītās automašīnas logā atbilst ētikas prasībām, kas izvirzītas policijas amatpersonām.

Saistībā ar notikušo, amatpersonai ir piemērota piezīme par to, ka automašīna tika novietota pie mājas, kā arī aizrādījums par to, ka transportlīdzeklis bija aprīkots ar Krievijas karodziņu. Konkrētajai amatpersonai ir noņemta arī Iekšlietu ministrijas atļauja.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Es tā īsti nesapratu, kur to krieveļu karogu tai inspektorei iesprauda ?!

 2. Policijā nevar strādāt valstij nelojālas personas. Ķuzim tas ir pie vienas vietas?

 3. un kāpec nedrīkst? Atbildēt

  pamatojums? krievija nav izsludināta ārpus likuma, tās karogs nav aizliegts. un ja turcilvēkam radi, draugi ir , tas nenozimē ka viš ir ko noziedzies. TAUTIBA NAV NOZIEGUMS.

  • Maskavā,par šallīti Ukrainas karoga krāsās,var nonākt policijā.
   To bābu vajadzētu triekt no policijas ar sūdainu koku.

   • Ага, и тебя фашиста, взять! Как же, как же.

    • Крымваш и лугандония впридачу Atbildēt

     Я просто не люблю кацапов. Просто мерзость. Просто мразота для меня. С русскими буду говорить. С кацапами – никогда

  • tautība-krievs ir noziegums

   • Tā ir nevis tautība,bet diagnoze.

    • Твоя то точно диагноз! Это сразу видно.

     • Русскоязычный нацист-националшовинист звучит гордо,мечтаешь о возврате империи или СССР?Зрья стараешся и вообще что ты здесь делаешь,почему не в лугандоне за скрепы не воюешь,пердиот Рассеи?

     • Ну ни хера себе! А ты значит, голубь мира, что ли?! Обалдеть, я здесь живу, и между прочим, совсем легально. ..

  • Nevajag jaukt peļu mēslus ar putraimiem, tautībai te nav nekādas nozīmes – policijā nevar strādāt cilvēks, kurš šādā veidā demonstrē savu attieksmi pret valsti. Mājās vari kaut gulēt, ietinies Krievijas karogā, bet ārpus mājas pārstāvi valsti. Un ANONĪMAJAM jau sen vajadzēja aizvērties, savu žulti un muļķību demonstrēt kādā cita valstī – esi apnicis ar savām ” asprātībām”.

Draugiem Facebook Twitter Google+