Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
17. oktobris, 2016
Drukāt

Policistes maskējas par klientēm: Rīgā pieķer vīrieti prostitūtu

Foto - RPPFoto - RPP

Rīgas pašvaldības policija, strādājot prostitūcijas apkarošanas jomā, pieķērusi kādu 28 gadus vecu vīrieti, kurš par 50 eiro vēlējās sniegt seksuāla rakstura pakalpojumus divām sievietēm.

Vīrietis policistu redzeslokā nonāca pēc tam, kad kādā interneta vietnē bija izveidojis sludinājumu, kurā viņš ziņoja, ka viņš “par 50 eiro pārvaldot intīmo daļu”. Reģistrējoties interneta vietnē, tika uzsākta sarakste ar sludinājuma autoru un vēlāk norunāta tikšanās pie kādas viesnīcas Rīgas centrā.

Divas policijas darbinieces, maskējoties par klientēm, tikās ar sludinājuma autoru, kurš viņām piedāvāja seksuāla rakstura pakalpojumus par 50 eiro. Kad vienošanās bija panākta, policijas darbinieces stādījās priekšā un uzrādīja dienesta apliecību. Par notikušo tika uzsākta administratīvā lietvedība, un vēlāk izskatīšanā tiks izlemts, kāds sods vīrietim piemērojams.

Prostitūcija Latvijā nav aizliegta, taču pakalpojuma sniegšanai ir noteikti dažādi ierobežojumi. Viens no šiem ierobežojumiem paredz, ka seksuāla rakstura pakalpojumus nedrīkst sniegt ārpus savas dzīvesvietas, par kuru noslēgts īres līgums vai kura atrodas īpašumā. Latvijas administratīvo pārkāpumu kodeksā par šādu pārkāpumu paredzēts naudas sods no 350 līdz 700 eiro.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (9)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+