Latvijā
Kriminālziņas

Policisti aiztur četrus meklēšanā izsludinātus vīriešus 0

Rīgas pašvaldības policija

Aizvadītajās brīvdienās Rīgas pašvaldības policistiem (RPP) izdevies aizturēt četrus meklēšanā izsludinātus vīriešus, informēja RPP pārstāve Lāsma Zemene.

25.februārī RPP darbinieki devās uz izsaukumu Šķirotavā, kur kaimiņi trokšņoja. Ierodoties notikuma vietā, pie nama ieejas sastapta izsaucēja, kura stāstot par trokšņojošajiem kaimiņiem, teica, ka viņu dēļ drīz palikšot puskurla. Policisti devās uz norādīto dzīvokli, kura durvis atvēra kāds iereibis kungs, kurš kārtības sargiem, ka ar diviem draugiem svinot vīriešu dienu. Pārbaudot vīrieša datus, noskaidrots, ka 45 gadus vecais kungs ir izsludināts meklēšanā.

Tās pašas dienas rīta stundā RPP, patrulējot pa Vecrīgu, pamanīja kādu personu, kura staigāja pa pilsētas kanāla ledu lieguma laikā. Personas datu pārbaudes laikā konstatēts, ka 36 gadus vecais vīrietis ir izsludināts meklēšanā. Vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

Savukārt, naktī uz pirmdienu, 27.februārī, RPP darbinieki ar stundas starplaiku notvēra divas meklēšanā izsludinātas personas.

Saistītie raksti

Vienā no gadījumiem kāds 43 gadus vecs kungs spēcīgā reibumā ar aizpampušu aci vērsās pēc palīdzības RPP Latgales pārvaldes dežūrdaļā, kur skaidroja, ka neilgu brīdi iepriekš viņu piekāvuši un aplaupījuši jaunieši. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri vīrietim sniedza medicīnisko palīdzību. Policisti, pārbaudot vīrieša identitāti, noskaidroja, ka viņš ir izsludināts meklēšanā par slepkavību. Vīrietis nogādāts Valsts policijā, kur viņš varēja uzrakstīt iesniegumu par laupīšanu, kā arī tika aizturēts par slepkavību.

Taču otrā gadījumā cita RPP Latgales pārvaldes patruļa, braucot pa Ķengaragu, pamanīja kādu vīrieti, kurš, ieraugot policijas tuvošanos, strauji izmainīja iešanas virzienu un centās nozust no likumsargu redzesloka. Policisti nolēma personu apturēt un noskaidrot aizdomīgo izturēšanās iemeslu. Sarunas laikā vīrietis uzdevās par neeksistējošu personu, pēc kā policistiem nācās viņu aizturēt un nogādāt Valsts policijā identitātes noskaidrošanai. Valsts policijas iecirknī vīrietis savas domas mainīja un nosauca savus patiesos datus. Pārbaudes laikā, konstatēts, ka 29 gadus vecais vīrietis ir izsludināts meklēšanā. Persona nodota Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv