Latvijā
Rīga

Policisti izglābj dzīvību ledū ielūzušai sievietei 16

Foto-REUTERS

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputāti ceturtdien, 23.februārī, atzinīgi novērtēja divu pašvaldības policistu pašaizliedzīgo un drošsirdīgo rīcību, glābjot ledū ielūzušu sievieti, un atbalstīja darbinieku prēmēšanu, LA.lv uzzināja Rīgas domē (RD).

Šā gada 18.janvārī tika saņemta informācija, ka Brīvības gatvē pa Juglas kanāla ledu staigā sieviete un tuvojas atklātam ūdenim. Pārbaudīt saņemto informāciju devās Vidzemes pārvaldes inspektori Žanis Plakošs un Konstantīns Paško. Ierodoties norādītajā adresē, pie viņiem vērsās vīrietis un paskaidroja, ka no tilta ievērojis sievieti, kura ielūzusi ledū un sauc pēc palīdzības.

Abi darbinieki nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur ievēroja sievieti, kura atradās ūdenī un turējās pie ledus malas. Ņemot vērā, ka inspektori nezināja, cik ilgā laikā notikuma vietā ieradīsies glābšanas dienesti, viņi nekavējoties nolēma paši izvilkt sievieti no ūdens.

Par pašaizliedzīgu un profesionālu rīcību, veicot amata pienākumus, nolemts abiem darbiniekiem piešķirt prēmijas 60% apmērā no algas.

Saistītie raksti
LA.lv