Mobilā versija
+23.0°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
23. februāris, 2017
Drukāt

Policisti izglābj dzīvību ledū ielūzušai sievietei

Foto-REUTERSFoto-REUTERS

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputāti ceturtdien, 23.februārī, atzinīgi novērtēja divu pašvaldības policistu pašaizliedzīgo un drošsirdīgo rīcību, glābjot ledū ielūzušu sievieti, un atbalstīja darbinieku prēmēšanu, LA.lv uzzināja Rīgas domē (RD).

Šā gada 18.janvārī tika saņemta informācija, ka Brīvības gatvē pa Juglas kanāla ledu staigā sieviete un tuvojas atklātam ūdenim. Pārbaudīt saņemto informāciju devās Vidzemes pārvaldes inspektori Žanis Plakošs un Konstantīns Paško. Ierodoties norādītajā adresē, pie viņiem vērsās vīrietis un paskaidroja, ka no tilta ievērojis sievieti, kura ielūzusi ledū un sauc pēc palīdzības.

Abi darbinieki nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur ievēroja sievieti, kura atradās ūdenī un turējās pie ledus malas. Ņemot vērā, ka inspektori nezināja, cik ilgā laikā notikuma vietā ieradīsies glābšanas dienesti, viņi nekavējoties nolēma paši izvilkt sievieti no ūdens.

Par pašaizliedzīgu un profesionālu rīcību, veicot amata pienākumus, nolemts abiem darbiniekiem piešķirt prēmijas 60% apmērā no algas.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+