Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
21. jūlijs, 2016
Drukāt

Policisti kāpņu telpā atrod bezvēsts pazudušu jaunieti

Foto Rīgas pašvaldības policijaFoto Rīgas pašvaldības policija

Vakar, 20. jūlijā,  likumsargi  kāpņu telpā  aizturējuši  meklēšanā izsludinātu  jaunieti,  informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Policisti devušies uz izsaukumu Dārzciemā, kur kāda nama kāpņu telpas devītajā stāvā guļot divi jaunieši. Ierodoties notikuma vietā,  policisti  konstatēja, ka  aculiecinieka sniegtā informācija ir patiesa.

Veicot personas datu pārbaudi, atklājies, ka viens no jauniešiem izsludināts meklēšanā kā bezvēsts pazudušais.

Meklēšanā izsludinātais jaunietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā (VP) turpmāko procesuālo darbību veikšanai, savukārt otrs jaunietis aizvests uz dzīvesvietu un nodots mātei. No mātes pieņemts paskaidrojums par notikušo.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+