×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Policisti neielaiž Liepiņu Saeimas sēžu zālē (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Saeimas Latvijas Reģionu apvienības frakcijas deputāts Dainis Liepiņš.

Valsts policijas darbinieki ceturtdien neielaida Saeimas sēžu zālē deputātu Daini Liepiņu (Latvijas Reģionu apvienība), novēroja aģentūra BNS.

Liepiņš, iesaistoties diskusijās ar policijas darbinieku, uzstājīgi prasīja parādīt priekšnieka pavēli, kas ļautu policistiem šādi rīkoties.

Rezultātā Liepiņš ir palicis Saeimas sēžu zāles apmeklētāju zonā, kur viņu uzmana trīs policijas darbinieki.

Jau ziņots, ka Liepiņš, kurš nedrīkst piedalīties Saeimas sēdēs, pagājušajā ceturtdienā atteicās pamest plenārsēžu zāli, tādēļ parlamenta prezidijs un frakciju padome pieņēma lēmumu izsludināt Saeimas sēdes pārtraukumu līdz nākamajai ceturtdienai.

Saeimas Kārtības rullis paredz, ka gadījumā, ja Saeima piekrīt kriminālvajāšanas sākšanai pret Saeimas locekli, attiecīgais Saeimas loceklis zaudē tiesības piedalīties Saeimas un tās komisiju, kā arī citu to institūciju sēdēs, kurās Saeima viņu ir ievēlējusi vai apstiprinājusi, līdz kriminālvajāšanas izbeigšanai vai līdz brīdim, kad stājas spēkā notiesājošs tiesas spriedums. Tāpat Saeimas Kārtības rullī teikts, ka deputātam mēnešalgu izmaksā piecdesmit procentu apmērā.

Februārī Saeima vienbalsīgi piekrita Liepiņa krimināllietas turpmākai iztiesāšanai. Liepiņam ir izvirzīta apsūdzība septiņos noziedzīgos nodarījumos par to, ka viņš norādījis nepatiesas ziņas likumā noteiktajā ienākumu, īpašuma, darījumu un cita mantiska rakstura deklarācijā. Saskaņā ar apsūdzību šie noziedzīgie nodarījumi izdarīti laika posmā no 2010.gada 1.aprīļa līdz 2012.gada 28.jūnijam.

Kriminālprocess Jelgavas tiesā saņemts 2013.gada 1.jūlijā. Savukārt 2014.gada februārī sākta tiesas izmeklēšana. Jelgavas tiesa informē, ka apsūdzētais Liepiņš savu vainu neatzīst un lietā tiek veikta pierādījumu pārbaude un turpinās tiesas izmeklēšana.

http://www.leta.lv/news/latvia/5FC731AD-FFD1-4976-B76F-8FA1808A03D9/

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Mīļie cilvēki, ko šī LRA ir izdarījusi valsts reģionu attīstīšanas virzienā?
  Neko. Viens dīvainis no viņiem nodarbojas ar filmēšanu un revidē Saeimas gleznu kolekciju, Šlesera ieliktenis, kas savulaik pabijis vienlaikus bijis vairāk kā 10 VAS valdēs, tiek tiesāts.
  Pašlabuma meklētājs, kas izbijis gan NA, gan mēģinājis tikt pie Zatlera partijas, nolaidis Krājbanku, tagad zīmējas par valsts prezidentu.
  Šo grupējumu, kas iekļuva Saeimā pateicoties aktiera Kaimiņa izdarībām varēt dēvēt par LATVIJAS KLAUNU APVIENĪBU.

 2. Liepiņ, cik tavs šovs izmaksā nodokļu mksātājiem?

 3. Saeimas Kārtības rullis paredz, ka gadījumā, ja Saeima piekrīt kriminālvajāšanas sākšanai pret Saeimas locekli, attiecīgais Saeimas loceklis zaudē tiesības piedalīties Saeimas un tās komisiju, kā arī citu to institūciju sēdēs, kurās Saeima viņu ir ievēlējusi vai apstiprinājusi, līdz kriminālvajāšanas izbeigšanai vai līdz brīdim, kad stājas spēkā notiesājošs tiesas spriedums.
  klau, Saeimas Kārtības rullis neparedz, ka gadījumā, ja Saeima piekrīt kriminālvajāšanas sākšanai pret Saeimas locekli, attiecīgais Saeimas loceklis zaudē tiesības piedalīties Saeimas un tās komisiju, kā arī citu to institūciju sēdēs, kurās Saeima viņu ir ievēlējusi vai apstiprinājusi, līdz kriminālvajāšanas izbeigšanai vai līdz brīdim, kad stājas spēkā attaisnojošs tiesas spriedums?

 4. Vēlēšanās gan jau piedalījās,jo cerēja,ka saeima neizdos tiesai

 5. valdošā kliķe drīz visu opoziciju nelaidīs saeimā ” lai netraucē strādāt”

Draugiem Facebook Twitter Google+