Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

Policisti neilgi pēc laupīšanas Vecrīgā aiztur piecus jaunus vīriešus (2)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Policisti neilgi pēc laupīšanas Vecrīgā aizturējuši piecus jaunus vīriešus, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts policijā.

Trešdien, 11. novembrī, ap plkst.2 Rīgas Centra iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Kalēju ielu, kur notikusi laupīšana. Ierodoties notikuma vietā, policisti sastapa divus jauniešus, kuri pastāstīja, ka viņus tikko aplaupījusi un piekāvusi piecu jaunu vīriešu grupa.

Cietušie jaunieši policistiem paskaidroja, ka abi gājuši pa ielu, bet viņiem pretī nākusi piecu personu grupa. Sākotnēji vīriešu grupa vaicājusi cigaretes un lūgusi mobilo telefonu, lai kādam it kā piezvanītu, taču abi jaunieši uz lūgumu nav reaģējuši. Ļaundari sadusmojušies par atteikumu, tādēļ uzsākuši konfliktu, kas pārvērties kautiņā.

Piecu personu grupa piekāvusi abus jauniešus, un vienam no cietušajiem atņēmuši mobilo telefonu un naudu. Pēcāk ļaundari aizbēguši, bet cietušie izsaukuši policiju.

Cietušie jaunieši norādīja policistiem vainīgo personu pazīmes. Policisti, pārbaudot apkārtni, pēc neilga laika pamanīja aprakstam līdzīgas personas un aizturēja 1993., 1994., 1995., 1996. un 1997. gadā dzimušus vīriešus. Aizturētās personas tika nogādātas iecirknī, kur policisti noskaidroja, ka viņi jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem.

Operatīvo darbību rezultātā policisti atguva nolaupīto telefonu, savukārt pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā.

Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tā notiek, ja neklausa mammu un neievēro pedagogu noteikumus

  2. Ja jau 5 pret 2, tad tie vajag būt varonīgie “atbrīvotāji”.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+