×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
9. augusts, 2013
Drukāt

Policisti no noslīkšanas Daugavā šonakt izglābuši zīdaiņa māmiņu

LETALETA

Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) darbinieki šonakt Ķekavā no noslīkšanas Daugavā izglābuši kādu 23 gadus vecu sievieti, kurai upes krastā bērnu ratiņos atradās zīdainis, aģentūru LETA informēja policijā.

Informācija par to, ka Ķekavā, Vimbukrogā, Sausajā Daugavā slīkst sieviete, RPP Ķekavas pārvaldē saņemta īsi pēc pusnakts, un uz notikuma vietu nekavējoties devās divi pašvaldības policijas darbinieki.

Ierodoties tika sastapts vīrietis, kurš likumsargiem norādīja vietu, kur viņš esot redzējis, kā paziņa ieiet Daugavā un tagad dzirdami ik pa brīdim tikai viņas kliedzieni.

Piesteidzoties pie Daugavas, bija dzirdami ūdens šļaksti un tas, kā kāds izmisīgi klusā balsī sauc pēc palīdzības. Tika izsaukti specdienesti – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un mediķi.

Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki, ieskrienot ūdenī un spīdinot ar lukturiem, pamanīja, ka sievietes galva ik pa laikam ir zem ūdens un saviem spēkiem viņa vairs nevar izkļūt no ūdens, jo ir zuduši spēki un viņa nespēj orientēties, kur ir upes krasts. Netālu no sievietes ūdenī atradās arī kāds iereibis vīrietis, kurš paskaidroja, ka paša spēkiem sievieti izvilkt no ūdens nespēs un ir nepieciešama palīdzība.

RPP darbinieki izglāba slīkstošo sievieti un ievietoja savā dienesta automašīnā līdz specdienestu ierašanās brīdim. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi veica sievietes veselības stāvokļa apskati, taču jaunā māmiņa atteicās no hospitalizācijas, paskaidrojot, ka viņai nav neviena paziņas, kam atstāt savu bērnu, kurš atradās ratiņos pie upes.

1990.gadā dzimusī sieviete ar zīdaini tika nogādāta dzīvesvietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+