Latvijā
Kriminālziņas

Policisti Rīgā aiztur šoferi narkotiku reibumā 0

Kadrs no LNT video

Likumsargi saņēmuši informāciju par puišiem, kuri narkotiku reibumā ar šļircēm kabatās vadījuši auto, taču, kad apturēti, viņi piesaukuši Dieva vārdu un zvērējuši, ka ir pilnībā skaidrā, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Dažas minūtes pēc 18.00 vakarā Rīgas Pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēmuši telefona zvanu no sava kolēģa, kurš pēc darba, braucot māju virzienā, bija sastapies ar kādu aizdomīgu šoferi, kurš ļaužu un automobiļu pilnajās ielās veicis dažādus, ļoti aizdomīgus manevrus.

Kārtībsargi nekavējoties pārbaudīja informāciju un uz Salaspils ielas pamanīja aprakstam atbilstošo automašīnu. Šoferim tika palūgts apstāties. Uzsākot sarunu, policijas darbinieks ievēroja, ka autovadītājs uzvedas neierasti – viņam ir palielinātas acu zīlītes, viņa runa ir lēna, bet tajā pašā laikā nesajuta alkoholam raksturīgo smaku. Tas radījis aizdomas, ka šis šoferis, iespējams, atrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.

Lai arī sarunas sākumā automašīnā sēdošie apgalvoja, ka ir, tā teikt, “balti un pūkaini”, drīz vien atklājies, ka šoreiz abiem nāksies atlikt savus tālākos plānus. Autosalonā uziets iepakojumu ar kādu aizdomīgu šķidrumu, kā arī vairākas šļirces. Vīrieši atzinušies, ka šajā dienā tomēr apreibinājušies.

Pēc šiem atklājumiem uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, kuri piefiksēja šofera pārkāpumu, kā arī noformēja viņam protokolu par auto vadīšanu reibumā, kā arī kolēģi no tuvākā Valsts policijas iecirkņa, kuri nu skaidros pārējos šo vīriešu veikumus, apreibinošo vielu izcelsmi un abu patiesos nodomus šajā vakarā.

LA.lv