×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
22. februāris, 2016
Drukāt

Policisti Vecdaugavā atklāj maluzvejnieku ar harpūnšauteni

Foto-LETAFoto-LETA

Policisti Vecdaugavā atklājuši maluzvejnieki ar harpūnšauteni, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki, apsekojot Daugavas un Vecdaugavas piegulošās teritorijas, ievērojuši automašīnu, kas novietota stāvēšanai nomaļā vietā. Apsekojot Vecdaugavas krastu, netālu no automašīnas, ūdenstilpē policisti sadzirdēja ūdens šļakstus un pamanīja, ka ūdenī iegremdējas hidrotērpā ģērbta persona ar harpūnšauteni un spožu lukturi.

Zemūdens medības Vecdaugavā nav atļautas, tādēļ policijas darbinieki “zivju mednieku” sagaidīja atgriežamies krastā. Vīrietis no ūdens iznāca ar saišķī sakarinātām zivīm, lukturi un harpūnšauteni, viņa lomā konstatētas septiņas līdakas, divi zandarti un asaris, zivis bija cauršautas. Krastā pārsteigtais vīrietis paskaidroja, ka nodarbojās ar zemūdens medībām.

Nelegālajās darbībās pieķertajam nebija makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes, par konstatētajiem pārkāpumiem sastādīti vairāki administratīvā pārkāpuma protokoli, kā arī izņemti nelegālie zvejas rīki.

Par makšķerēšanas noteikumu vai licencētās makšķerēšanas noteikumu pārkāpšanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu no 15 līdz 350 eiro, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanas rīkus un pārkāpuma priekšmetus, tostarp peldošos līdzekļus ar aprīkojumu, vai bez konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.0
Alūksne +12.6
Daugavpils +15.4
Saldus +10
Liepāja +8.4
Jelgava +12
Ventspils +5.1
Limbaži +8
Madona +10
Rēzekne +12
Draugiem Facebook Twitter Google+