Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
6. augusts, 2015
Drukāt

Policisti veic pārrunas ar tēvu, kurš autostāvvietā Rīgā automašīnā bija atstājis zīdaini (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki šodien veikuši pārrunas ar vīrieti, kurš automašīnā autostāvvietā bija atstājis zīdaini, aģentūru LETA informēja RPP.

Policijas darbinieki kādā automašīnā pamanīja raudošu zīdaini. Tiesībsargi nekavējoties uzmeklēja bērna tēvu un veica pārrunas. Bērniņam hospitalizācija nebija nepieciešama.

Uzmeklēt automašīnā atstāta zīdaiņa tēvu RPP pārstāvjiem nācies arī aizvadītajā svētdienā. Īsi pirms plkst.13 RPP darbinieki saņēma izsaukumu, ka tirdzniecības centra autostāvvietā transportlīdzeklī viens pats atrodas raudošs zīdainis, izsaukti arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki. Pēc apziņošanas sadarbībā ar tirdzniecības centra apsardzi uzmeklēts bērna tēvs – ārvalstu pilsonis. NMPD notikuma vietā veica bērna apskati, nebija nepieciešamības bērnu hospitalizēt. Veiktas pārrunas ar bērna tēvu.

Jau ziņots, ka pārkaršana var izraisīt smagus veselības traucējumus un var būt bīstama cietušā dzīvībai. Īpaši ātri gaiss uzsilst saulē atstātā automašīnā, tādēļ bērnu vai dzīvnieku atstāšana slēgtā mašīnā saulē ir apdraudējums dzīvībai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Njā tas ka atstaj bērnus uz īsu brīdi, pie noteikuma ka ar viniem nekas nenotiks ļauns nav noziegums un katras ģimenes iekšējā lieta. bet tas ka viens otrs vecāks ar galvu īsti nedraudzejas arī fakts. Esmu redzejis smājdzīvniekus iespundētus mašīnās kas ar katru minūti uzņem temperatūru un ātri vien kļūst par saunu. Nevaru iedomāties ja kāds šāda situācijā atstaj bērnu. Vienk Idioti kas jāsoda. Protams ne jau bērnu atņemot.

  2. Vajadzēja bērnu uzreiz atdot bāriņtiesas aizgādībā uz kādu nedēlū,lai tēvs nākošreiz padomā pirms ko tādu bērnam nodara! Cik ir rakstīts par to,ka nedrīkst bērnus vienus atstāt bez uzraudzības,sevišķi automašīnās,bet jaunā paaudze laikam lasīt neprot, tikai gadžetos spēlītes spēlēt,un pret bērniem izturas kā pret Tomagoči .

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+