×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.5°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
17. marts, 2017
Drukāt

Policistiem izdodas novērst nelaimi (4)

Likumsargiem 14.marta vakarā izdevies atturēt kādu vīrieti no pašnāvības veikšanas, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP pilsētas videonovērošanas centra darbinieki ievēroja kādu vīrieti, kurš jau ilgāku laiku atradās uz Vanšu tilta un kūpināja cigareti. Sekojot vīrieša neizlēmīgajām darbībām, policistiem radās aizdomas par vīrieša iespējamiem nodomiem izdarīt pašnāvību.

Lai pārliecinātos par vīrieša drošību uz notikuma vietu aizsūtīta tuvākā policijas auto patruļa. Neilgi pirms policistu ierašanās vīrietis mēģināja uzkāpt uz tilta margām, taču neveiksmīgi. Pēc mirkļa piebrauca auto patruļa un policisti devās pie vīrieša.

Sarunas laikā vīrietis atzina, ka plānojis ielēkt ūdenī. Savu lēmumu pamatoja ar to, ka nesen izšķīries no draudzenes un jūtoties ļoti slikti. Kārtības sargi vīrieti pierunāja iekāpt policijas busiņā, lai izrunātu notiekošo. Vienlaikus izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki. Jaunais vīrietis nomierinājās un nodots mediķiem.

Pirms došanās prom, pie policistiem pienāca vēl viens vīrietis, kurš paskaidroja, ka atnācis pakaļ bēdu sagrautajam draugam. Policisti izskaidroja, ka vīrietim viss ir kārtībā un viņš šobrīd atrodas pie mediķiem. Vīrietis atvieglojumā nopūtās un devās pie drauga.

Policistu palīdzība notikuma vietā vairs nebija nepieciešama.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nu jau pat 7 mēnešus vecus notikumus pasniedz kā jaunus?

  2. Laikam ļoti garas sarunas bijušas – kā sēdes Saeimā par pabalstu paaugstināšanu, ja tikai tagad tiek ziņots par 14. martā notikuša “varoņdarba” rezultātiem. Jebšu šeit tiek demonstrēta mūsu policistu spēja operatīvi reaģēt?

  3. Nu labi ka mums nav metro citādi būtu jāķer tie huļigāni rokā!

  4. Nesaprotu, kā
    dēl ievietots raksts par mēnesi vecu un jau informētu notikumu?!

Draugiem Facebook Twitter Google+