×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
30. augusts, 2017
Drukāt

Policists ilgstoši zadzis benzīnu (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturējis Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes policistu, kurš privātās automašīnās pildīja dienesta spēkratam paredzēto benzīnu.

Amatpersona ilgstošā laika periodā pildīja degvielu dažādās privātās automašīnās, izmantojot Valsts policijas dienesta automašīnai piesaistīto degvielas karti. Tādējādi dienesta pienākumu veikšanai piešķirtā degviela izmantota citiem mērķiem, radot kaitējumu valstij, A noskaidroja IDB.

Aizturētā amatpersona ikdienā, arī darba laikā, pārvietojās ar taksometru, tādēļ izmeklēšanā tiks skaidrots, vai ar šo automašīnu sniegti taksometra pārvadājumu pakalpojumi.

IDB sākts kriminālprocess par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā.

Aizdomās turētajai personai piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, tai skaitā aizliegums ieņemt noteiktu amatu.

Veicot sankcionētas kratīšanas, personas dzīvesvietā un dienesta automašīnā atrasts šaujamierocis un munīcija, kas uzglabāta, pārkāpjot normatīvos aktus.

Tikmēr Valsts policijas Iekšējās kontroles birojs sācis dienesta pārbaudi, lai noskaidrotu, vai Valsts policijas amatpersonas nav pieļāvušas pārkāpumus, neveicot pietiekamu kontroli par dienesta transportlīdzekļa, kā arī piešķirtās degvielas kartes izmantošanu.

Dienesta izmeklēšana sākta pēc IDB sniegtās informācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. un sitie netrafaretie cauram dienam jaj pa celiem un kads tur paterins noladetie krumu suni dingo

  2. vini visi zog uz nebedu tikai vajadzeja no viena smerdela tikt vala tas vards musurs jau daudz ko nozime

  3. Kurš gan nezog ilgstoši ? Te nu speciāli kādam zobs…lai ieriebtu , vai dabūtu no vietas laukā, kā gan citādi. Domāju, ka tādu policistu neatradīs, kurš nelej savā vai radu mašīnā, tur jau galīgi stulbam tad jābūt, bet tādi policijā un nekur citur nestrādā.

Draugiem Facebook Twitter Google+