×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
30. maijs, 2017
Drukāt

Policists izglābj Rīgas kanālā slīkstošu tūristu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Sestdienas, 27.maija, naktī policists izglābis Rīgas kanālā slīkstošu tūristu, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Tonakt netālu no Brīvības pieminekļa pie likumsargiem piegājis āds ārvalstnieks un pastāstījis, ka Rīgas kanālā pamanījis peldošu cilvēku. Kārtības sargi nekavējoties devās uz notikuma vietu, kā arī par notiekošo paziņoja kolēģiem no Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes.

Nonākot kanāla nogāzē, policisti no sākuma mēģināja uzrunāt kanālā peldošo vīrieti, taču viņš sakarīgas atbildes nespēja sniegt. Sekundi vēlāk peldētājs sāka slīkt. Redzot, ka glābēji nepaspēs ierasties notikuma vietā, viens no policistiem novilka drēbes un metās saltajā ūdenī, izglābjot slīkstošo kungu.

Kad slīcējs bija nogādāts krastā, viņš sāka runāt. Izrādījās, ka cietušais ir Lielbritānijas pilsonis, kurš uz Rīgu atbraucis atpūsties. Vīrietis sarunā atzina, ka pārmēru iedzēris un pēkšņi attapies pilsētas kanālā.

Nedaudz vēlāk notikuma vietā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, un kārtības sargi iereibušo kungu nodeva mediķu rīcībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+