Mobilā versija
+13.8°C
Rudīte, Everts
Otrdiena, 22. augusts, 2017
23. februāris, 2017
Drukāt

Policists sabiedriskajā transportā aizmirst ieroci (3)

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

Foto - L:ETA

Iekšējās drošības birojs (IDB) lūdzis prokuratūru sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas amatpersonu par šaujamieroča nozaudēšanu sabiedriskajā transportā, aģentūra LETA noskaidroja IDB.

Rīgas reģiona pārvaldes amatpersona, ārpus dienesta pienākumu veikšanas laika dodoties mājās no darbavietas, kur amatu savienošanas kārtībā pildīja apsardzes darbinieka pienākumus, sabiedriskajā transportā aizmirsa somu ar personīgo šaujamieroci un munīciju.

Tā rezultātā šaujamierocis tika nozaudēts, radot iespēju to iegūt citai personai.

Par šaujamieroča un munīcijas nēsāšanu un pārvadāšanu, pārkāpjot normatīvos aktus, ja tā rezultātā kāds no minētajiem priekšmetiem nozaudēts, likums paredz brīvības atņemšanu līdz diviem gadiem, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Varbūt Ušakovs?

  2. Tas nav policists, kurš strāda otrā dabā, kad izbeigs šadu praksi?

    • Tā nav nekāda prakse, bet izdzīvošanas realitāte, ja valsts maksā algu pabalsta apmērā. Saeimā, valdībā un citās politgrupējumu kontrolētajāsvalsts struktūrās gan mūļi uzblīduši, neviens neizskatas novājējis.

Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+