Latvijā
Kriminālziņas

Policists savā brīvdienā noķer narkotirgoni0


Attēls no notikuma vietas
Attēls no notikuma vietas
Foto: RPP

Kāds likumsargs, savā brīvajā laikā pastaigājoties, ievērojis kādu narkotigu tirgoni un nekavējoties informējis savus kolēģus, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

10. oktobrī neilgi pirms pulksten 18.00 RPP darbinieki saņēma informāciju no kolēģa, kurš ievērojis kādu puisi, iespējams, tirgojam narkotikas. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas autopatruļa.

Notikuma vietā autopatruļas darbinieki sastapa izsaucēju, kurš norādīja uz abām aizdomīgajām personām.

Iespējamais narkotiku tirgonis pārmeklēšanas laikā sāka aktīvi pretoties, atteicās pakļauties policistu likumīgajām prasībām,

izrāva somu no policistu rokām,bravūrīgi atcērtot, ka esot nepilngadīgs un kārtības sargiem neesot tiesību pārbaudīt viņa mantas. Pārmeklēšanas laikā pie puiša atrasti vairāki iepakojumi ar nezināmas izcelsmes vielu, maza izmēra elektroniskie svari un viltoti dokumenti.

Jautājot par dokumentu izcelsmi, jauneklis atzinās, ka tos izgatavojis, lai tirdzniecības vietās iegādātos cigaretes un alkoholu. Ņemot vērā, ka puisis aktīvi pretojās, viņš saslēgts rokudzelžos un ievietots policijas operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas nodalījumā.

Vienlaikus aculiecinieks kolēģiem pastāstīja, ka iespējamā narkotiku pircēja īsi pirms policijas ierašanās aizdomīgo maisiņu noslēpusi jakas aizmugurē. Jauniete sākotnēji noliedza, ka pie viņas atrastos neatļautas vielas, tomēr, pārbaudot aculiecinieka norādīto jakas pusi, atrasts rūpīgi noslēpts iepakojums ar nezināmas izcelsmes vielu.

Saistītie raksti
Datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka gan iespējamais narkotiku tirgonis, gan pircēja ir vien 17 gadus veci.

Nedaudz vēlāk notikuma vietā ieradās Valsts policijas darbinieki, kuriem abas aizturētās personas nodotas turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv