×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
27. februāris, 2018
Drukāt

Policists Vecmīlgrāvī piedzīvo asins stindzinošus mirkļus (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Neviens policists, sākot savu maiņu, nekad nedomā, ka uz viņu kāds varētu šaut. Latvijā tā nav ierasta “prakse” kopš 90. gadiem. Mūsdienās noziedznieki parasti pakļaujas vai bēg. Tomēr Vecmīlgrāvī kāds narkodīleris pirms pāris dienām pret policistu pavērsis šaujamo, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Patrulējot pa Vecmīlgrāvi, aizvadītajās brīvdienās policisti pamanījuši kādu vīrieti, kurš uzvedies visai nepārliecinoši. Uzrunājot viņu, gara saruna gan nav sanākusi. Svešinieks centies aizmukt un paslēpties kādas daudzstāvu mājas kāpņu telpā.

Aizturētais ir 35 gadus vecs vīrietis, kuru policisti atpazinuši kā vietējo narkodīleri. Pie viņa arī šis tas atrasts, proti narkotikas ar nosaukumu “ciklo propil fentanils”, kas pieprasītas heroīna lietotāju vidū.

Policijā tagad sākti divi kriminālprocesi – par narkotiku apriti un par pretošanos policijas darbinieka likumīgajām prasībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pie mums jau policistu var piekaut jebkurš huligāns, kā tai skolā – un ko mēs par to tālāk zinam? Jeb tas Bērzziņš Prāgā – tee nu redzam, līdz kādai pakāpei degradēejies šis memmes dēļiņš, ka viņu pat cietuma nevar novaldīt bezz steka. čehos policistiem ir tiesības pārmācīt nepaklausīgos, ne tā kā pie mums!

Draugiem Facebook Twitter Google+