Latvijā
Kriminālziņas

Policistu acu priekšā pārknieba slēdzeni: zagli saslēdz rokudzelžos 2

29.martā neilgi pēc pulksten 1 naktī Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot pa Krišjāņa Barona ielu, pamanīja kādu tumšā treniņtērpā ģērbtu vīrieti, kurš ar knaiblēm policistu acu priekšā pārknieba stāvēšanai novietotam velosipēdam slēdzeni.

Viens no policistiem izkāpa no operatīvā transportlīdzekļa un pielavījās iespējamam zaglim no mugurpuses, bet sekundi vēlāk policists vīrieti veikli aizturēja, noguldot uz zemes un saslēdzot rokudzelžos.

Aizturētais aizvests pie policijas operatīvā transportlīdzekļa videonovērošanas zonā, kur, aplūkojot viņa mantas, atrastas izlietotas šļirces un vairāku personu dokumenti – sievietei piederoša pase, kādam citam vīrietim piederoša vadītāja apliecība un, visticamāk, viltoti Zviedrijas iedzīvotāja identifikācijas dokumenti. Šiem trim dokumentiem bija viena un tā pati personas fotogrāfija, bet atšķīrās pārējie dati uz dokumenta.

Sarunas laikā vīrietis savas rīcības motīvus nepaskaidroja. Aizturētais bija manāmā reibumā, par ko liecināja alkohola smaka no vīrieša izelpas.

LA.lv