×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
30. marts, 2017
Drukāt

Policistu acu priekšā pārknieba slēdzeni: zagli saslēdz rokudzelžos (2)

Screenshot at 2017-03-30 10:58:26

29.martā neilgi pēc pulksten 1 naktī Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot pa Krišjāņa Barona ielu, pamanīja kādu tumšā treniņtērpā ģērbtu vīrieti, kurš ar knaiblēm policistu acu priekšā pārknieba stāvēšanai novietotam velosipēdam slēdzeni.

Viens no policistiem izkāpa no operatīvā transportlīdzekļa un pielavījās iespējamam zaglim no mugurpuses, bet sekundi vēlāk policists vīrieti veikli aizturēja, noguldot uz zemes un saslēdzot rokudzelžos.

Aizturētais aizvests pie policijas operatīvā transportlīdzekļa videonovērošanas zonā, kur, aplūkojot viņa mantas, atrastas izlietotas šļirces un vairāku personu dokumenti – sievietei piederoša pase, kādam citam vīrietim piederoša vadītāja apliecība un, visticamāk, viltoti Zviedrijas iedzīvotāja identifikācijas dokumenti. Šiem trim dokumentiem bija viena un tā pati personas fotogrāfija, bet atšķīrās pārējie dati uz dokumenta.

Sarunas laikā vīrietis savas rīcības motīvus nepaskaidroja. Aizturētais bija manāmā reibumā, par ko liecināja alkohola smaka no vīrieša izelpas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Malači policisti ! Lai sapako to urlu un nosūta pāri robežai uz Krieviju.

Draugiem Facebook Twitter Google+