Mobilā versija
+15.1°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
20. augusts, 2015
Drukāt

Polijā esot atrasts leģendārais nacistu “zelta vilciens”

2apr_zelts_2

Pēc nostāstiem, vilciens vedis milzīgu daudzumu zelta un dārgakmeņu.

Divi dārgumu meklētāji Polijā paziņojuši par leģendām apvītā nacistu Otrā pasaules kara laika “zelta vilciena” atrašanu, vēsta Polijas mediji.

Tiek uzskatīts, ka mītiskais vilciens ar nacistu salaupīto zeltu, dārglietām un ieročiem pazuda netālu no tagadējās Polijas pilsētas Vroclavas 1945.gadā, kad tai tuvojās padomju spēki.

Pēc Polijas medijos ziņotā, atrastais vilciens ir 150 metrus garš un tajā atrodas 300 tonnas zelta.

Atradums saskan ar Polijā izplatītiem stāstiem par nacistu “zelta vilcienu”, kas Otrā pasaules kara beigās pazuda netālu no Ksjonžas pils.

Atradumu advokātu birojā Valbžihā, kas atrodas trīs kilometru attālumā no Ksjonžas pils, pieteikuši divi vīrieši, kas vēlas saņemt 10% no atrastajiem dārgumiem.

Pēc Polijas mediju ziņotā, viens no vīriešiem ir polis, otrs vācietis.

“Ar šo lietu nodarbojas advokāti, armija, policija un ugunsdzēsēji,” aģentūrai “Reuters” apstiprināja Valbžihas apgabala padomes pārstāve Marika Tokarska.

Pievienot komentāru

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+